2737
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79542 بازدید | 1616 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیروز فهمیدم شوهرم برا دومین بار خیانت کرده. از وقتی وضعمون خوب شد این اتفاقا برام افتاد مردا جنبه. ...

نه گلم به خاطر اینه بار اول دیدی چیزی نگفتی شد براش تکرار 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
2728
دیروز فهمیدم شوهرم برا دومین بار خیانت کرده. از وقتی وضعمون خوب شد این اتفاقا برام افتاد مردا جنبه. ...

دقیقاااا.باید حرف قدیمیارو رو سنگ طلا نوشت و قاب کرد که نباید بزاری شلوار مرد دوتا بشه.واقعا بی جنبه و بیوفا هستن.اتفاق شما برای یکی از نزدیکان منم افتاد.از صفر و بدبختی شروع کردن همچین که بعد ده پونزده سال آب رفت زیر پوست شوهرش یادش افتاد جوونی نکرده متاسفانه😔😔😔

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍

گریه ودرد ومریضی ومصیبت چه پولدار باشی چه نباشی یکسانه من اصلا قبول ندارم اگه تو خونه انچنانی گریه کنی بهتره یا مریض بشی درمان میشی مگه همه پولدارها درمان شدن یاهمه فقیرها مردن.یا بگی تحمل جدایی وداغ ودرد برا پولدارها راحتتره همه انسانیم ونیازها واحساساتمون یکسانه یعنی. چی که عوضش ارامش دارن اصلا ازکجا میبینید ارامش و .این یک احساس درونی ازظاهر هم نمیشه حدس زد حتی اگه طرف خودش بگه چقدر ادمها هستن دلشون طوفانی ودارن لبخند میزنن وما فکرمیکنیم چقدر اروم وخوشبخته وچقدر ادمها هستن الکی داد وقال راه میندازنن ومشکل چندانی ندارن .من میگم اونی که ادمها لازم دارن ایمان واعتقاده که اروم نگه اشون داره که درد وفقر وبلاداشتن صبر کنن اگه هم پولدارشدن به دیگران رسیدگی کنن

حتما به اندازه ای داشته که بره خارج از کشور دکتر سمیعی جراحیش کنه یش از دوماه بستری باشه بیمارستانها ...

من نخوندم همه ۷۰ صفحه رو

شاید دوستان بهت گفته باشن

خرج عمل صفوی رو کمپین راه انداختن تو اینستا از مردم پول جمع کردن 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2738

من وخانواده ام وضع انچنانی نداریم متوسط رو به پایین وهمیشه فکرمیکردیم اگه پولداربودیم هیچ مشکلی نداشتیم ولی زد واتفاقی برامون افتاد که اگه پولدارم بودیم فرقی نمیکرو همون درد بود ومصیبت حالا مشکلاتمون بیشترشده وفهمیدیم درد فقط بی پولی نیست خیلی درهاست که با پول حل نمیشه .حالامن زیاد دنبال پولداری نیستم نمیگم فقر خوبه حدی که محتاج دیگران نباشی ونیازهای اولیه ات برطرف کنی کافیه .یه ماشین معمولی یه خونه  معمولی حتی از خودت نباشه ولی بتونی اجاره اش بدی ولباس وخوراک  معمولی وسایل خونه  معمولی داشته باشی کافیه توزندگی ارامش واحساس رضایت مهتره که البته ادم خودش احساس کنه واینم گفتنی یا نشون دادنی نیست 

پول هر مشکلیه حل میکنه هر مشکی

پول عزت میاره احترام میاره 

سلامتی داشته باشی پولدار هم باشی دیگه همه چی تمومی همه چی تموووووووووووووم

هر کی بغیر این میگه فقط داره شعار میده

پول پول پول

بغیر تاپیک ماه پیشونی، کسی منو ریپلایی نکنه لطفا، دلم میخاد نظرمو تو تاپیکا بدم، دلم نمیخاد نظراتتونو بکنید تو حلق من

ادم میشناسم به دکترهای شهرستان اعتماد نکرد خانمش برد تهران دکتر که خیلی معروفه  وهمیشه ایران نیست عمل  کنه وکلی خرج کرد وخانمش فوت کرد وکلی ماجرها ولی یه نفر همون عمل تو شهرستان باهزینه خیلی کمتر انجام داد وهنوز سالمه .ادم فقیرهم دیدم سرطان داشته خوب نشده فوت کرده یا ادم پولدار که اونم سرطان داشته ازنوع پیشرفته اونم فوت شده .اصلا نمیشه گفت حتما پول درمان هر دردیه یا بی پولیه اغاز همه بدبختیها .من میگم اونی که درمان همه دردها وغم ها وبدبختی هاست صبر وایمان 

ولی باز میگم مشکلات شما پولدار خنده دار.من خواهرم مولتی میلیارد.پول خردشون 5 میلیون.از نزدیک دیدم مش ...

شغل شوهر خواهرت چی هست؟ خیلی دلم میخواد بدونم افراد پولدار غیر از پزشکی چه شغلی دارن😐

السَلامُ عَلی الحُسّین وعَلْی عَلي بنِ الحُسّین وعلی اولادالحُسین وَعَلی اَصحابِ الحُسّین🌹
پول هر مشکلیه حل میکنه هر مشکی پول عزت میاره احترام میاره  سلامتی داشته باشی پولدار هم باشی د ...

نه عزیز من خودم تجربه کردم پول هرمشکلی حل نمیکنه .شعارهم نمیدم بی پولی هم دیدم .رفاه نسبی هم دیدم .پولدارم دوربرم کم نیست .این عزت واحترامی هم که میگی همش ادا واصوله فیلم باورکردنی نیست خود پولدارها هم میفهمن اینا ازته دل اطرافیان نیست وساختیگه براهمینم بدل خودشون هم نمیچسبه 

2706