2410
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست
چقد خوب ک اینجوری فک میکنین ولی اشتباهه عزیزم همه دوس دارن مهمونی برن وبدن ولی نمیتونن خیلیا توخرج ر ...

انشالله خدا کمک همممه کنه...زندگی صد سال اولش سخته رفیق😉امیدت ب خدا باشه حتی همون میوه روزانتو از خدا بخواه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

فدات بشم خانوم گل...انقدر شهر خوبی دارین و مردم مهمان نواز ک ادم لذت میبره از اینجا اکثریت شهر اهل ...

ممنونم لطف دارین 

بیشتر نه ولی آره هم کرد هس و هم مسیحی

آموزش بورسبه صورت مبتدی و با زبان ساده در این کانال لینک:navasanbazrexa@ همراه با تحلیل

با پول نمیشه تنها پسر زندگیتو از مرگ حتمی نجات بدی 

هیچ وقت هیچ وقت پول به تنهایی کافی نیس اینو وقتی فهمیدم که خبر فوت عزیز ترینم رو بهم دادن

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

کاش توی آینه چشمام قد و بالاتو می دیدی 💕
2456
انشالله خدا کمک همممه کنه...زندگی صد سال اولش سخته رفیق😉امیدت ب خدا باشه حتی همون میوه روزانتو از خ ...

برا خودم نمیگم عزیزم ولی وختی دورو برم و نگا میکنم آتیش میگیرم من قانعم ب زندگیم ولی اطرافیان سخته دیدن همخونت تواین وضعیت سخته 

بازم شکر خودش برکت بده ب مالمون 

برا خودم نمیگم عزیزم ولی وختی دورو برم و نگا میکنم آتیش میگیرم من قانعم ب زندگیم ولی اطرافیان سخته د ...

اره انشالله خدا کمکشون کنه...ادم وقتی چیزی رو نداره نباید ارامش خودشو بهم بریزه برای نداشتنش باید تلاش کنه اما ارامششو بهم نزنه بعد زندگی با شرایط مالی کم هم هنر میخواد من خودم هنرم زیاد نیست اما همسرم الحمدلله توانایی مدیریت مالیش عالیه یکی از دوستام همبا حقوق زیر ۷۰۰  مثلا اینطور مدیریت کرده ک دوروز در هفته روزه است و غذاهای نونی میخورن و...اما امکاناتشون عالیه و الحمدلله زندگی خوبی داره خودش ک راضیه 

2714

پول خیلی عالیه

لازم اما ظامن خوشبختی نیست. شعور و انسانیت هستش ک نیاز بشر هستش. 

هر آدمی فارق از اینکه پولدار باشه یا نباشه مسائل و مشگلات خودشو داره. حتی پیامبران و بزرگان دنیا هم مسائل خودشونو داشتن. ربطی ب پول نداره 

همیشه خداوند کارهایی رو برای ما انجام میدهد ک ما خودمان قادر ب انجامش نیستیم
من خودم که چیزی ندارم ولی بابام وضعش خوبه خوب منم بچشم تو نعمتم از این لحاظ ولی واقعا من خیلی مشکل د ...

۷۶و مشکل ازدواج؟؟؟؟

هرکی باماگشته یه دورزده برگشته.مغرورباش حتی اگه پسنداز اینده ت کلیه هات باشه�

ازنظر پولی نگاه کنیم به قضیه من الان پولدار حساب میشم خونه توبهترین جای شهر ماشین درحد مدل بالا طلا یدونه موتور

ازنظر پولی نباشه سلامتیو عشق باشه من پولدارنیستم چون دندون منو شوهرم باهم خرابه نزدیک ۱۰میلیون خرجشه خداروشکر دوتا بچه ی سالم دارم ازنظرعشقیم دوست داریم همو ولی دائم عین سگو گربه به هم میپریم دائمم سردوستشه که اونوبیشترازمن که زنشم دوست داره وهمین دعوای بنظر کوچیک باعث شده هیچکدوم ازاین داراییا به حسابم نیاد 

آدمی که دلش خوش باشه روش بخنده خوشبخته وهمه چی دارتربنظرم...

به جهنم....والا دلت خوشه تواما خواهر....😂😂😂😂😂
2706