2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست

من وضع مالیم متوسطه، شایدم از دید بعضیا خوبه، ولی هم خودم هم شوهرم کلی کار میکنیم، ولی خوب زیاد وقت تفریح و گردش اینا نداریم،  خیلی از اطرافیان و همکارام هم وضعشون از ما بهتره ولی اونا هم همچین بهشون خوش نمیگذره، تو فامیل هم داریم کسایی که وضعشون خیییلی خوبه ولی واقعا اونا هم مشکلات خودشونو دارن محاله کسی باشه که کاملا از زندگیش راضی راضی باشه و هیچ مشکل و ناراحتی نداشته باشه باور کنید، منتها به نظر من توقعات آدمها و آستانه تحملشون  دید آدما به زندگی خیلی فرق داره، مثلا یه دوستی داریم خونشون تو گلستان پنجم خیلی هم بزرگه، هر کی ممکنه با خودش بگه آدمی که تو این خونه زندگی میکنه چه مشکلی داره مثلا ، ولی باور کنید من میدونم که چقدر مشکلات داره و اصلا اونجوری که به نظر میاد بهش خوش نمیگذره

داشتن هر چیزی بعد از یه مدت واسه آدم عادی میشه، مثلا چند سال پیشا با خودم میگفتم یعنی میشه یه خونه خوب داشته باشیم، یعنی میشه من واسه خودم ماشین داشته باشم، الان ولی هیچ کدومش به نظرم نمیاد خیلی عادی شده، خصلت آدمیزاد همینه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونی که پیامبرا و مومنان داشتن، فقر انتخابی بود بقول شما رهایی از بند داشتن تعلقات...اما اونی که برا ...

واقعا حسش نیست پاسختونو بدم ...اما بدونید ک جامعه اسلامی مردم رو فقیر نکرده این توقع طمع دزدی و‌...خود ما مردمه ک جامعه اسلامیمون رو ازخط اسلام بیرون کرده 

2728

من با عشق ازدواج کردم.‌شوهرم هیچی نداره. اولاش برام مسیله ای نبود. الان واقعا مشکل ساز شده. روزها شده ک هیچی نداریم‌بخوریم. خودمم سر کار میرم. اخر سر مجبورم خودم بخرم. این‌منو‌اذیت میکنه. پول نعمت بزرگیه

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)

من پولدارم 

دلم میخواد پورشمو عوض کنم البالوییشو بگیرم😎

سسوار بر پراید مدل 81 که از دندع 3 به بالا مثه بید میلرزه😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
داشتن هر چیزی بعد از یه مدت واسه آدم عادی میشه، مثلا چند سال پیشا با خودم میگفتم یعنی میشه یه خونه خ ...

واقعا درسته انسان فراموشکاره  و همه چیز براش عادی میشه و یادش میره که خیلی از آرزوهاش برآورده  شده

با احترام نظر شمارو قبول ندارم بهترين هاي مومن در فقره بره من و امثال من نيست عزيزم قطعا جايي كه ح ...

وقتشو تدارم گلی جان اما چشم حتما پستتونو لایک میکنم‌هروقت پست گذاشتم بخونین 

من یه ادم خیلی پولدار خوشگل خوش سر و زبون میشناسم 

میتونه با زبونش مارو از لونه ش بکشه بیرون....بخودشم میرسه و بهترین سفرا؛ شوهرشم دوسش داره

واااقعا چیزی کم نداره اما خدا شاهده همینجوری سر هر چیز  بیخودی حرصصصصص میخوره ها حرص....حسودم هس زجر میکشه....یا هر کی هرکاری بامنظور و بی منظور میکنه بد برداشت میکنه و جوش میزنه....

نه اینکه هرکی پولداره اینجوریه اما اگر آدم خونسرد و مهربونی هستید و مسائل رو فراموش میکنید هم باید بابتش شاکر باشین

خوشبختی، به معنای نداشتن مشکل نیست؛ داشتن توانایی مقابله با مشکله
میشه بگید چطوری  حتما مفت میبرتتون

نه اما امکان نداره مومنی از تهههه دل امام رو بخواد و امام اونو نخواد مگر درشرایط استثنائی من میرم بدون اینکه غذا بخرم لباس بخرم و هزینه اضافی داشته باشم حتی گاهی تو چادر میخوابم اما بار ها امام رضا جور کرده هتل پنج ستاره هم رفتم

برای من و همسرم مهم زیارت ودر سفر های تفریحی خوش گذرونی معنویه برای زیارت میرم مشهد و کربلا حتی اگر جا و غذا نباشه فقطططط برای امام رضا و ائمه دیگه اوناهم شرمندم میکنن خودشون خیلی چیزارو جور میکنه...ائمه میگن حتی نمک غذاتونو از ما بخواین

2706