2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست

من یک مجرد پولدار

فقط عشق ندارم تو زندگیم کلا هیچکی دوسم نداره انگار

زندگیم بی شور و هیجانه

کلا دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه نه خرید نه مسافرت نه هیچی

فقط شاید یه عشق

همیشه بدون ک هرکسی بلاخره یه جای  زندگیش میلنگه هیچکی کامل خوشبخت نیست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یک مجرد پولدار فقط عشق ندارم تو زندگیم کلا هیچکی دوسم نداره انگار زندگیم بی شور و هیجانه کلا د ...

پس بدبخت اککی ک فقیره این شرایطم داره باز شما میتونی ی سفری جایی بری هرچند تنها اون ک باید بمونه توخونه تا بپوسه

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

فریزر و خونه پر از خوراک. خونه رو باسلیقه و زیبا چیدم....ولی ....

گاهی  فکرمیکنم جداشم شاید مرد خوبی تو سرنوشتم قرارگرفت و منم تجربه کنم طعم واقعی آرامش و سعادتو

امابعد حس میکنم واقعا دیگه اعصابم نمیکشه باکسی از اول شروع کنم که مثلا خونه نداره و باید این سختیهای مالیو تحمل کنم...عین شوهرم که اول اومده بود چیزخاصی نداشت اما بعد صبوریها و تلاشهای من، بعد کلی حرف شنیدنم و بارها تلخی دیدنم الان همه چیز داره...

و البته حالاکه اینها تامین شده دراثر اونهمه تلخی و اذیت سرشون، بعلاوه صدها رفتار بد دیگش ، دیگه انگیزه و امید و عشقی ب زندگی نمونده...

یه خونه خالی مونده، سوت و کور، که هرکی یه طرف مشغول دنیای مجازی خودشه و البته گاهی باز اتفاقهای کوچکی که اغلب منجر ب تکرار تنشها و تلخیها میشن...

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728

آشنای ما شوهرش یه سمت توپ تو بانک داره دختره٢١سالشه غرق پول وطلاست تو سن کم صاحب ماشین مستقل خونه دو واحده،و انقدر طلاهاش زیاده که شوهرش برا امنیت خانومش دور خونشون ودوربین مدار بسته نصب کرده سفر هاشونم فقط تو هتل های پنج ستاره اس....اما مشکلش اینه رحمش بچه نگه نمیداره و تا حالا دوبار سقط کرده فعلنم بچه دار نمیشه دکتر گفته اگ بازم حامله شی سقط میشه کلا مادرزادیه مشکلش و هرجا که رفتن درمانی نداشته

خوشبخی به پول و ثروت نیست

خوشبختی به افکار انسان به طرز فکرش به درکش از این هستی و زندگی حالا میخاد هرجا باشه 

هرکسی خوشبختیو توی ی چیزی میبینی اما متاسفانه الان همه میگن من حسرت دارم و خوشبختیاشونو نمیبنن 

همه خوشبختن فقط باید قبول کنن قرار نیست همه مثل هم باشن هرکی ی سفری توی این دنیا دارن و قرار نیست همه مثل هم باشن اونوقت این خلقت و این افرینش خیلی بی معنی بود

ما انسانها درکی از این دنیا نداریم واسه همینه همیشه میگیم خوشبخت نیستم اگه فلان چیزو داشتم خوشبخت بودم

ولی اینطوری نیست شک نکن ی چیزی بدست بیاری باز میگی من کمبود دارم باید بالاترشو داشته باشم چرا چون روحت و وجودت این دنیارو درک نمیکنه فقط خودمونو غرق در مادیات کردیم

مردهای پولدار رو نمیدونم ولی دخترهای پولدار دو دسته هستن ، یک دسته کسانی که بعد از ازدواج با یک مرد پولدار به ثروت رسیدن و یک دسته اونهایی که ثروت پدری دارن ، گزینه اول که خب وصعشون معلومه و اگه مرد خیانت نکنه و عصبی نباشه خوشبختن ،ولی گزینه دوم خیلی باید تو زندگی مواظب باشن چون دیگه معلوم نیست این شخصی که اومده طرفش برای پولش هست یا واقعا دوستش داره بخصوص در ازدواج و احتمال ریسک بدبختی بعد از ازدواج برای اینها بالاست 

خانوما پولدار به چي ميگين يعني يه نفر چقدرداشته باشه ميشه پولدار؟

خداجونم ممنونم که من لایق مامان شدن دونستی خودت مراقب فندقم باش من عیدیم از حضرت معصومه گرفتم ایشالا همه ی منتظرا به مراد دلشون برسن   
خانوما پولدار به چي ميگين يعني يه نفر چقدرداشته باشه ميشه پولدار؟

بستگی به سطح خانوادگی داره ، یه جا میبینی یک‌نفر یک خونه ۵۰ متری با یک ماشین متوسط داشته باشه اطرافیانش بهش میگن‌پولدار ، یک‌ جای دیگه طرف باید چند تا خونه در بالاشهر و چند تا ماشین و خونه در خارج کشور وحداقل ماهی ۱۵ میبلیون مخارج زندگیش باشه تا بهش بگن پولدار

عزیزم شما هم ختم ناد علی بگیرین  ۱۵روز روزی ۲۲مرتبه به نیت ادا شدن قرض  تو اینستا ی ...

ما قرض نداریم عزیزم,با یکی شراکت داشت شوهرم,سرمون کلاه گذاشت بعد۱۵سال همه سهممون رو خورد الانم تو زندانه

2706