2733
2734
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79542 بازدید | 1616 پست
پولدارن ولی بچه سرطانی با تومور بدخیم دارن، تنها فرزندشون و دیگه هم امکان بچه دار شدنشون نیست

امکان سرپرست و پدر و مادر شدن برای یه نوزاد بیگناه رو که دارن شاید این کارشون باعث شه برسون شفا بگیره و یا یه بچه  حتی بچه دار شن

لا حول و لا قوة الا بالله العلى العظیم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط و فقط و فقط سلامتی بزرگترین نعمت زندگی هست. سرطان، تومور مغزی، بیماری های روانی، بیماری ژنتیک، سندروم داون، بیماران پروانه ای و خیلی خیلی بیماری های دیگه. 

ما با اینکه چیز زیادی نداریم تو زندگی ولی حاضرم همش بره ولی سلامتی خانوادم از بین نره

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
2728

درسته که آدم پولدار ممکنه شوهرش خیانت کنه و بچه سندروم دان داشته باشه و.... ولی مگه آدم بی پول نمیتونه این مشکلات رو داشته باشه؟

یه جمله ای میگه مردها چه پولدار و چه بی پول بالاخره خیانت میکنن اما گریه کردن تو کافی شاپ های پاریس به مراتب بهتر از گریه کردن تو یه خونه کوچیک اجاره ای هستش😁

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

اینو از من داشته باش پول ک بیاد خیلی چیزا میره مثلا دست و دلبازی عفت غیرت وفاداری دین و....

نمیگم همه پولدارا.... ولی از هر صدتاش یکی خوبن

دو تا مرد مث شیرینی میمونن ک مگس دورشون زیاده یکی مرد خیلی پولدار یکی مرد فوق العاده زیبا

حالا ما کم و زیاد همینیم شما همینم نیستی×💀
ادم پولدار میشناسم ولی سرطان مری گرفته باید تا اخر عمر با لوله غذا بفرستن پایین وقتی پولدار باشی ولی ...

آیا آدم بی پول این مریضی رو نمیگیره؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2738
نکه بری بیای  بری اونجاها بمونی  یا بری بهترین دانشگاه های دنیا درس بخونی و.. تو بهترین ...

نود و نه درصد نی نی سایتیا صب همون ک موقع ک میخوان بیدار میشن😂😂

مورد داشتیم دیشب ساعت نه شب تاپیک زده الان بیدار شدم..ولی تو تاپیگش همش حرف غصه بود!!

اون نگاه ادم هست ک خوشبختی رو مشخص میکنه بنظرم

اینا رو ممکنه بی پول ها هم داشته باشن  ولی گریه کردن تو ی کاخ خیلی بهتر از گریه تو ک زیر ...

اره ولله

تمام مشکلات رو اگه بی پول باشی سخت تر تحمل میکنی 

پدر من پارسال بیمارستان بود تو کما بود بعدم تا مدتی ما رو نمیشناخت و کلا بعضی توانایی هاش رو از دست داد پولدار نیست ولی اینقدر داشت که بیمارستان خوب بخوابه و غصه نداری و از کار افتاده‌ی رو نخوره 

الان اگه همینم نداشت خدایی مشکلش ده برابر نبود

اینایی که میگن همش شعاره

اوناییییییی که میگن پولداره ولی مریضی داره . مگه اونایییی که فقیرن مریضی نمیگیرن؟چه ربطی داره ؟ طرف پولدار باشه مریضی بگیره میتونه هزینه کنه و خوب بشه و شایدم بمیره. ولی اونی که مریضه و پول نداره چی ؟ اون حتما میمیره اگرم نمیره تا آخر عمر تو عذاب و رنجه چون پول نداره خرج کنه . اونایی که میگن عشقو نمیشه با پول خرید .اتفاقا میشه خرید .تو برو یه لکسوس زیر پات باشه برو خیابون ببین چند نفر بهت پا و نخ میدن. از بین اون چند  هزارنفر عاشق یکیش میشی دیگه بالاخره. ولی اونی که فقیر باشه اگه عاشق بشه کلاهش پس معرکه س . فقیریش کم بود عاشق هم شد . دیگه قوووووز بالا قوووز. پول نداشته باشی قبرم نمیدن بهت . پولدار باشی توجه مردم از درودیوار میباره برات. اصن مدرکت سیکل باشه ببین چجوری مردم جلوت خم و راست میشن. از این جمله چرررررررررررررررررررررررررررت تر وجود نداره که میگن علم برتر از ثروته.

خیلی وقت نیس که آدم ریلکسی شدم. دنیا به کاممه. بااینکه سنم زیاد نیس ولی دارم به تک تک آرزوهام میرسم. شایدم به این خاطر هست که دنیارو جدی نگرفتم. سخت گذشت بهم تا فهمیدم منم یه روزی میمیرم.دیگه بعد یه سال مرگم کسی منو یادش نمیمونه. حتی پدرمادرمم دیگه زیاد منو یاد نمیکنن. حتی عشقم. حتی دوستام. دارم به تک تک آرزوهام میرسم چون دل خوشی دارم. این دل خوش رو یکماهه که بهش رسیدم. واسه هیچ چیزی خودمو ناراحت نمیکنم. حرفای مردم رو اگه به کامم نباشه به یه ورم میگیرم. خیلی وقت نیس که دیگه اگه مردم سوالی میپرسن جوابشونو نمی دم یا اگرم بدم کوتاه . چون زندگی من به کسی ربط نداره. خیلی وقت نیس آدمارو میشناسم. تقریبا از روزی که با نینی سایت آشنا شدم خیلی چیزا اومده دستم.  هنوز 20ساله م نشده ولی از یه آدم30ساله بیشتر میدونم. خیلی وقته تحویلم نگرفتن دوروبریام . ولی الان افتادن به پام. دارن پاچه خواریمو میکنن. کی باورش میشه دارن پاچه خواری یه دختر 19ساله شهرستانی رو میکنن؟  آره کسگم خیلی چیزا یاد گرفتم. درس رو دوست ندارم چون فرقی بحالم نکرد. حالمو خوب نکرد. باعث نشد از زندگی چیزی یاد بگیرم. هر کاری دوس داشته باشم میکنم. حرفت حق باشه با جونو دلم قبولت دارم و میگم چشم. حرفت حق نباشه یه گوشم دره یه گوشم دروازه. دنیا قبلنا به کامم تلخ بود . خیلی سخته منی که دوستام سرم جنگ و دعوا داشتن که با کدومشون برم بیرون و با کدومشون حرف بزنم یهو تنها شم. باورت نمیشه اگه بگم از اون چهل پنجاتا دوستی که داشتم یکیشم نموند باهام . دیگه نمیخام هیچ دوستی داشته باشم. چند ساله تنهام .پیشونی خدامو میبوسم که گذاشت من تنها باشم .تنها نمیشدم الان اینهمه خوشبخت نمیبودم. فقط یکماهه فهمیدم زندگی چیه. چجور باید باشم. چیکار باید بکنم. از زندگی چی میخام .کوچیکترین چیزا هم مثل یه فیلم نگا کردن منو خوشحال میکنه. دیگه از آدما خوشم نمیاد . از هیچکی . امیدوارم توام یه روزی به خوشبختی که من دارم برسی.
اوناییییییی که میگن پولداره ولی مریضی داره . مگه اونایییی که فقیرن مریضی نمیگیرن؟چه ربطی داره ؟ طرف ...

فقط علمی به درد میخوره که ثروت بیاره بخدا 

من دنبال رشته مورد علاقه م رفتم نتیجه ش این شد که الان با ۳۶ سال سن دوباره باید برم دانشگاه چون مدرک اولم پول به درد بخوری نمیاره برام 

سلام خانمهای گل     موضوع تایپک خیلی هیجان انگیزه میگم تا تنور داغه منم یچی بگم بعد پاسخ ...

اره هر کسی تو ی مرحله‌ای هست که یه چیزی کم داره. انسانها سیری ناپذیرند. تو سایت ی عده اون پایین هرم هستن و نیازهای فیزیکی و اولیه رو میخوان و بدنبالشون هستن ولی نمیدونن که بالاتر برن نیازهای دیگه که بیشتر روانی هستن خودشو نشون میده. 

من از عمق وجود خود، خدایم را صدا زدم. نمی دانم چه میخواهی، ولی برای تو.                                                 برای رفع غم هایت، برای قلب زیبایت، برای آرزوهایت...
2706