2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست
همشهری مارکوپولویی هستی براخودتا...چه جوری این همه رفتی سفر؟عشقم ناراحت نشیا امابعیدمیدونم اون مشهدا ...

کربلا با کاروان نرفتیم هرسال اربعین میریم و نیمه شعبان نفری پونصد خرجمون میشه اخه همسرم تو نجف یه دوستی داره شیخ یوسف نجف اونجا میمونیم کربلا میریم حسینیه اصفهانی ها شبی سی تومان یه شب میمونیم و کاظمین هم صبح حرکت میکنیم ظهر اونجاییم غروب میریم مرز مهران چون ایام خاصه همش نذریه شام و ناهار با پونصد تومان فقط پول ماشین میدیم ۱۵ دینار مهران تا کربلا ۵ دینار کربلا تا نجف و۹دینار نجف تا کاظمین و... البته مثلا امسال رفتنمون اربعین ب کاظمین مفتی بود یه عربه رایگان بردمون یا نیمه شعبان با چندتا بصره ای رفیق شدیم با اتوبوس رفتیم کاظمین نفری۳ دینار  

والا با این شرایط جامعه واقعا زندگی سخت شده☹☹

همسرم از صبح تا شب باید کارکنه تا بتونه از پس خرج و مخارج زندگی بربیاد!!!

بعضی اوقات به خودمون میگیم چرا نباید مامان باباهامون پولدار بودن که اینقدر بچه هاشون سختی نکشن☹☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درضمن اخلاق خوب و احترام خريدنى نيس كه با پول بشه خريد وقتي پول هس ولي اخلاق خوب نيس احتر ام و ...

عزیز دلم من نمیخام بحث کنما 

ولی خب الان ماها ینی این اخلاق خوبو داریم میبینیم؟احترامو داریم؟

این حرفا کلیشست.

وقتی همسرت از صب تا شب سر کاره واسه همینچرک کف دست وقتی کم میاره وقتی اصابش خورده وقتی توخودشه که چطور بگذرونع زندگیشو بنظرت اخلاق میمونه براش؟وقتی از مراعات کردن خسته بشی دلت مسافرت بخاد تفریح بخاد لباس بخاد وکلی چیز بخاد دلسرد نمیشی از زندگیت؟واسه ی بارم ک شده نمیگی این چ زندگییع؟ب هودت غر نمیزنی؟همسرت بااین حجم از فشار خوش اخلاق واروم میمونه؟

ن عزیز دلم اینا همه حرفه😊 

سر بچه هاتونو از سانروف بیرون نیارین .شاید یکی بچش سر نداشته باشه دلش بشکنه   

من یکی از دوستام مولتی میلیاردرن

وحشتناک پولدارن

ولی انقدر ساده زیستن😐😐😐😐😐

باباش مرغداری

پمپ‌ بنزین

هتل

توی شهرهای بزرگ ایران چندین خونه

چندین‌ماشین سنگین

تو شهر خودمون نزدیک به ۶۰واحدخونه لوکس

تازه اینایی که من میدونم فقط

بعد ماشین دوستم پرایده😱😱😱😱

دیگه حساب های بانکیش و اینا رو نمیدونم😆

راستی کلی هم زمین کشاورزی دارن

2728
اره پولش برا دیگران خوبه،ولی خودش ک صاحبش بود ایا خوش بخت شد؟

خودش بالاخره پول حروم خوردن باید از یه جا بزنه بیرون یا ن؟

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی از دوستای من که آپارتمان سه خوابشون کامرانیه تهرانه ماشینی که باباش براش خرید هم سانتافه بود سه ...

من فکر کردم منظورت از حریص بودن این بود که دارن و به چشمشون نمیاد

رفیق گرمابه و گلستان   

من دو تا برادر میشناسم که هر دو تاشون پولدارن کلی خونه زمین مغازه دارن، یکی با زن و بچش نمیشینه غذا بخوره از بس سر کارشه یکی هم تفریح مسافرت دورهمی هاشون براهه و خوشن ،بستگی داره هر کی بخواد چطور زندگی کنه ،دو تا خوانواده با یه وضعیت مالی عالی ولی حس خوشبختی یکسان ندارن 

کاهش وزن برای بارداری هر چه زودتر 🤕وزن العانم ۷۴و۵۰۰ ..وزن هدف اول ۷۰ ...هدف دوم ۶۸ ...هدف سوم ۶۵ ،یه دعای خیر هم جهت نینی دارشدنمون بکنید شاید خدا به دعای شما کمکمون کرد 😘 
حرفات مثه اون حاج اقای پای منبر ک میگه ب جوونا تقوا پیشه کنین ازدواج اگر نشدفقط تقوا!!!اخه خودت حاج ...

دوست همسرم طلبه بود بعد من همیشه استرسشو داشتم اخه خرج عروسی منو پدرشوهرم داد حلقه و اینها هم پدرشوهرم خرید اما طلا نخریم سرویس و النگو و... بعد خونه هم پول وام ازدواج بود و...همه جوره جور شد عروسیمون اما دوست همسرم خیلی باتقوا بود گرافیست هم بود یه بار یه موسسه ضد انقلاب بهش پیشنهاد داد براش تو سایت پست بزنه پستی ۳۰ تومان بهش بده فک کن روزی دو تا‌پست یا یکی با شهریش خیلی خوب بود قبول نکرد چون حرام بود تا ۲۸ سالگی هم مجرد بود امسال عقد کرده باورت میشه چیزایی ک میخوام بگمو؟؟؟؟دختره پدرش فوت کرده بعد بدون اینکه پسره بدونه بعد از عقد ب امیر گفت ک من ارثیه پدرم رو مادرم نگه داشته برای بعد از ازدواجم با اون ارثیه خونه خریده بوده و یه دهنه مغازه داره امیر هیچی نداشت هیییچچچچی من همیشه نگرانش بودم کل داراییش لپ تاپش بود و شلوارش الان الحمدلله همه چیز حل شده 

فراموش نکن کرامت خدارو

ماوضع مالی معمولی داشتیم تا اینکه شوهرم یبار داشته ازسرکار برمیگشته (دوماه پیش)یه کیف پیدا کرد ک توش مقداری طلا بود آبش کردیم تونستیم خونه و ماشین خوب بگیریم لاکچری نه درحد متوسط

خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
خودش بالاخره پول حروم خوردن باید از یه جا بزنه بیرون یا ن؟

خب منم همینو میگم ،خیلی از پولدارای اطرافمون ممکنه از راه غیر شرعی پولی جمع کرده باشن اینا هیچ وقت طعم خوشبختی رو نمیچشن چون ب قول شما از جایی میزنه بیرون بلاخره،منظورم اینه ک هر کی ب صرف اینکه پولداره خوش بخت نیس مگر اینکه مالش حلال باشه

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
عزیز دلم من نمیخام بحث کنما  ولی خب الان ماها ینی این اخلاق خوبو داریم میبینیم؟احترامو داریم؟ ...

خوب موضوع تاپيك اينه كه پولدارا چي كم دارن

من واقعا اينارو ميبينم كه ميگم

وقتي پول هس تو زندگي چيزي كم ندارى 

ولي احترااااااام نيس

حلاوت نيس

اسايش و ارامش نيس

اينا همش كمبوده

بعد ميشه شروع هزار جور درد و مرض

زمينه هزار جور درد سر برا بچه ها فراهم شدن

واقعا پول همه حيز نيس

من الان اطرافم پولداراي جورواجور ميبينم كه واقعا به نسبت سطح پايين تر دغدغه هاشون خيليبيشتره

2706