2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79535 بازدید | 1616 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها نجفی هم پول داشت هم مقام هم شهرت ولی خوش بخت نشد....پس نگید پول خوشبختی میاره،خودم (ع)

خخخخخ خندم گرفت.ی شعاری دیگه به تاپیک اضافه شد

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
باشه شما عرضه زندگی کردن داری خیلی ها ندارن.با ماهی 800 تومن احیانا مسافرت میری؟

قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای بهم درخواست دوستی بده فردا برات عکس بگیرم بفرستم 

تاپیکامو بخون اصا خونه نبودم😂😂😂😂امسال دوبار کربلا رفتم مردادم دارم میرم مشهد سال پیش ۴ بار مشهد رفتم

2728
پس نگو بره شهرستان بره ی جای ازونتر....حرفهایی که شما زدی همش شعار بعمل که باشه خودت نمیتونی ثانیا ا ...

من چیزایی ک تو ذهنم اومد و راه حل یودن به نظرم گفدم

هیچکس در جایگاهی نیست ک جای من نظر‌بده منم در جایگاهی نیستم ک جای کسی نظر بدم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
حالا یه چی جدی بگم مریضی ،افسردگی،خساست و هزار تا مسیله و‌خصلت دیگه برای ادمها وجود داره ...

بی پولا برا اینکه خودشونو دلداری بدن این جمله معروف رو ساختن پول خوشبختی نمیاره فقط دلت خوش باشه .الان دقیقا دلت باید به چی خوش باشه؟ 

از تو نوشتن قدغن   گلایه کردن قدغن                         عطر خوش زن قدغن    تو قدغن من قدغن 
بچه ها نجفی هم پول داشت هم مقام هم شهرت ولی خوش بخت نشد....پس نگید پول خوشبختی میاره،خودم (ع)

چ ربطی داشت..این اتفاق برا ادم عادی هم پیش میاد...اونم ی ادمه جدای از مقام و منصبش

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای ...

😂😂😂😂

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
باور كن هر چه پولدارتر ميشن حريص تر ميشن  آسايش و حلاوت ندارن هزار جور درد و مرض ميگيرن بس حر ...

من پولدارای زیادی دورم دیدم که خیلی راحت زندگی میکنن نمیگم مشکل ندارن هممون مشکل داریم پولدار و بی پول 

ولی شاید چون دغدغه های منه بهشون دقت میکنم که چه راحت خرج میکنن بچه هاشون چه راحت هر چی میخوان دارن فکر قسط و حساب کتاب نیستن من کا خیلی اذیت میشم باید انقد از اینجا و اونجا بزنم تا بتونم یه چیز واجب بخرم داشتن خیلی از نداشتن بهتره 

یه نفر که پولدار و همه چی داره به شوهرم میگفته فقط شاخ کم دارم والا همه چی دارم 🤪🤪🤪

بره بکاره کار نداره شاخ

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2706