2703
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست

حالا نه اینکه ماها که پول نداریم دور و برمون سرشار از عشقه و از همه محبت میبینیم و بیماری نداریم .ی جوری میگید الان ک پول دارم فقط دلم میخواد عشق داشته باشم خو لنتی ما عشق و نداریم پولم نداریم .بازم هنوز یک هیچ جلویید از ماها

من یک مادرم .یک همسر.یک دختر.یک خواهر.ولی در وجود تمام این آدمها در ته ته قلبشان ...دخترکیست که از بازی دنیا ترسیده ...دستهایش را روی چشمهایش گذاشته ...پشت به دنیا و رو به دیواری ایستاده ...دخترکی که به دنیا نمیخواهد بازگردد
باز شعار...نیستی جای اون زن فقیر.اگه جاش بودی اینجوری ریلکس شعار نمیدادی.

نمیدونم من نمیتونم جای کسی ک نیستم صحبت کنم چون در جایگاهش نیستم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب چرا رفتي تركيه برو فرانسه بهت خوش بگذره تركيه مال بدبخت بيچاره هاس نه پولدارا

اتفاقا انتاليا بيشتر از فرانسه خوش ميگذره چون كاملا واسه ريلكسيشن و تفريحه

اما يه جايي مثل پاريس فقط ديدني و سياحتيه

2720
کار نیست براش؟ در حیطه تحصیلاتش؟تازه فارغ التحصیل شده؟

کار هست بهش پیشنهاد دادن درس قضائی بخونه با حقوق ۴ میلیون ...توی ماه رمضورن بهش پیشنهاد ریاست سازمان تبلیغات استان مرکزی دادن استانداری پیشنهاد کار داشته و...اما هدفش اینه ک استاد حوزه علمیه شه زندگی اینجوری رو بیشتر دوست داره و دلش نمیخواد وابسته دولت بشه

همسر من جزو استعداد های برتره معمولا پایان هر ترم بخاطر شاگرد ممتازیش بهش دویست سیصد تومان هدیه میدن ادم بی دست و پایی هم نیست اما هدفشه تا ۴۰ یسالگی فقطططط درس بخونه و میخونه منم حمایتش میکنم

حالا یه چی جدی بگم مریضی ،افسردگی،خساست و هزار تا مسیله و‌خصلت دیگه برای ادمها وجود داره ...

افريييييين اين حرف حسابه دخترا كاربن بيارين يكي ي دور از روش كپي كنين😁✋

❤️❤️❤️❤️ميثاق❤️❤️❤️❤️
2714
من خانوادم پولدار نبودن ولی با مرد پولدار ازدواج کردم دغدغه هاشون با ماها فرق داره خب

اههههه سهیلا خودمونی؟؟؟

ترکوندنت؟

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونا ک پول دار هستن خیلی دوس دارن مثل بقیه باشن راحت مهمونی نباشه کلاس گذاشتن نباشه میدونی یه حسی هس ...

عزیزم یه پولدار اصیل خیلی ام راحته خیلی ام خوب با بقیه گرم میگیره پز ام نمیده!اونایی ک پز میدن تازه به دوران رسیدن

خوب بی پولام همینن از صب تا شب برا یه لقمه نون جون میکنن شوهر خودم از صب رفته دو ساعت عصری اومده باز ...

باور كن هر چه پولدارتر ميشن حريص تر ميشن 

آسايش و حلاوت ندارن

هزار جور درد و مرض ميگيرن بس حرص مال دنيارو ميخورن

من ديدم كسيو كه نداره و به ابرو سفره انداخته و با عزت نفس زندگي كرده هيچ كس از زندگيش چيزي نفهميده

پولدارى رو هم ديدم ك برا چشم روشنى زايمان فاميل نزديكش دست خالي رفته

نمیدونم من نمیتونم جای کسی ک نیستم صحبت کنم چون در جایگاهش نیستم

پس نگو بره شهرستان بره ی جای ازونتر....حرفهایی که شما زدی همش شعار بعمل که باشه خودت نمیتونی ثانیا ای زندگی کنی

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706