2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79533 بازدید | 1616 پست
خب چرا رفتي تركيه برو فرانسه بهت خوش بگذره تركيه مال بدبخت بيچاره هاس نه پولدارا

تااونجایی ک من دیدم ترکیه هیچ بدبخت بیچاره ای نرفته فرانسه رفتی بهت خوش گذشته؟؟ من تاحالا استانبول ندیده بودم خواستم ببینم آنتالیا ولی دیده بودم خواستم اینو ببینم تا بعدا جای دگ برم بعد چرا داری بهم میپری؟!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانومایی ک پولدارن و متاهلن الان چرا به کسایی ک میبینین کمک نمیکنین؟مگه پول خودتون نیست؟ من هنوز مجردم و پولام مال من نیست و شغلی ندارم ولی شما ک شعار  میدین چرا یه نفرتون نگف کمک میخواین؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
كى ميگه اون كه پول داره غم نداره جوونمرگي نازايي خيانت ....همه جا هس من پولداري و ميبينم كه حسرت ا ...

خوب بی پولام همینن از صب تا شب برا یه لقمه نون جون میکنن شوهر خودم از صب رفته دو ساعت عصری اومده باز رفته هنوز نیومده یه وعده غذایی هم دور هم نیستیم وقتی هم میاد انقد خسته و داغونه که حال حرف زدن نداره لاقل پولدار دغدعه شون ننشستن دور همه نه پول ثبت نام بچه و قسط و پول دارو و هزار تا کوفت و زهر مار دیگه که ما داریم😔😔😔

2728
من روستایی نیستم اراکیم و الان ساکن قمم درضمن مجبور نیستم قسم بخورم ک باور کنی من همینم ک هستم البته ...

باشه شما خوبی و ما در دوزخ خواهیم سوخت...

از مولا علی نقل شد از دری ک فقر بیاد ایمان میره در تهج ابلاغه امام تاکید داشتن بر ایجاد جامعه با درامد خوب و قانعت یعنی چی یعنی مردم جامعه از لحاظ مالی تانین باشن خوب زندگی کننن منتها قانعتم کنن

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
من شنیدم طلبه هاماهی۵تومن میگیرن...عزیزم من فقط شنیدم ها سوتفاهم نشه یه وقت

😂😂😂😂😂😂😂اره شایعه زیاده هیچکس هم باورش نمیشه 

من همسرم چون درس خارجه ک معادل دکترای دانشگاه رو داره شهریش ۸۰۰ تومانه اما دوستاش ک سطح سه و چهار هستن نهایت شهریشون ۶۰۰ تومانه تازه بایه بچه ما بچه نداریم

امسال یکی از قسط هامون تموم میشه برای خرید ملی بی بی و لباس بچه یکم ایسترس داشتم اگر قسطمون تموم شه میخوام اقدام کنم برای بارداری خدا بزرگه

جایی که انبار میکنن لوازم 

لگه مجبور باشم کاری از دستم برمیاد؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵

حالا یه چی جدی بگم

مریضی ،افسردگی،خساست و هزار تا مسیله و‌خصلت دیگه برای ادمها وجود داره

ربطی به مقام و منصبشون نداره

بخث مالی و رفاه جدای ایناست

گولتون زدن که هی پول بده و خوشبختی نمیاره و .....

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
😂😂😂😂😂😂😂اره شایعه زیاده هیچکس هم باورش نمیشه  من همسرم چون درس خارجه ک معادل دکترای دانش ...

آخی عزیزم ان شاالله که همه چیزهمون طورکه دوسداری پیش بره..توکل به خدا

بویِ روزهای خوب می آید...
لگه مجبور باشم کاری از دستم برمیاد؟

باز شعار...نیستی جای اون زن فقیر.اگه جاش بودی اینجوری ریلکس شعار نمیدادی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706