2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست
دانشجوی دکترای روانشناسی و طلبه درس خارج

کار نیست براش؟ در حیطه تحصیلاتش؟تازه فارغ التحصیل شده؟

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
اره قبول دارم شاید همین مشکلاتی ک پولدارا دارن و بی پولا هم داشته باشن  ولی منظورم اینه اصلا ه ...

خوب عزیزم مطمعنا دور و برتون بی پولای بیشتری هستن که اصلا شاد نیستن حالا با ته دلشون کاری نداریم😕😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا متاسفم برات با این طرز فکر

باشه قبول..ما پولدارا همه چی داریم..ما ازنظر مادی هیچ کمبودی نداریم..اما محبتی ک طی این سالا از هیچ کس ندیدم از کی ببینم ها..خودم رو ازااین همه بدبختی و عذاب رو با پول خلاص کنم..ذهنم رو از اون شبایی ک از غصه صدای زجه هامو تو بالشت خفه میکردم با پول خلاص کنم..بابامو ..زندگیه سوختمو..برادرمو..با پول بر گردونم ..تا پول تو زندگیم نبود ارامش بود..ارامشمو..خنده هامو..با پول برگردونم...محبت اطرافیانو..دل ادمارو..ذهنیت ادمارو ک دربارم خراب شده..عشقمو با پول برگردونم هه

اره بر میگردونم😔 

جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک جیک
گوشی 800 تومنی؟لباس 80 تومنی؟حتما گوشیت یازده دوصفر و لباستم...چی بگم.تهران با روستا و شهرستان خیلی ...

نه من نگفتم گوشیم هشتصد تومانیه گفتم باهمون حقوق ماهانه هشتصد تومانی برام گوشی خریده گوشیم دو دویست شده A10

2728

پول باعث بهبود کیفیت زندگی میشه مردی ک شرف داشته باشه چ جو بدا  چ بی پول خیانت نمیکنه 

زندگی ک دوام داشته باشه چ با فقر چ با پولداری ازبین نمیره

فقر یه مشکله و بقیه مشکلا برای هر‌دو قشر هس ولی بی پولی فقد قشر ضعیف

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
نه بخدا پدر من میدان تره بار داره ماهانه صدو پنجاه تومان از بابام میوه میخریم همسر من عذت نفس داره و ...

وقتي انرژي مثبت داشته باشي همه چي حل ميشه و خودش رو روال ميوفته موفق باشي عزيزم

با توكل ب خدا تا چند وقت ديگه يه پسر سالم و چشم ابي سفيد برفي و موطلايي منو مامان صدا ميكنه😍😍😍اخ كه نفسه اون لحظه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️               📎📌دانشجوي انصرافي مامايي📎📌درحال يادگيري زبان انگليسي و اسپانيايي ولي تو انگليسي حرفه اي ترم😛📌📎عاشق يادگيري و كدبانوگريم😍😍😍
نه من نگفتم گوشیم هشتصد تومانیه گفتم باهمون حقوق ماهانه هشتصد تومانی برام گوشی خریده گوشیم دو دویست ...

ای ۱۰ دو و دیویست؟

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
نه من نگفتم گوشیم هشتصد تومانیه گفتم باهمون حقوق ماهانه هشتصد تومانی برام گوشی خریده گوشیم دو دویست ...

باشه شما عرضه زندگی کردن داری خیلی ها ندارن.با ماهی 800 تومن احیانا مسافرت میری؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
خوب عزیزم مطمعنا دور و برتون بی پولای بیشتری هستن که اصلا شاد نیستن حالا با ته دلشون کاری نداریم😕😕

اره بی پول هم داریم ک شاد نیستن 

در کل حس میکنم شادی از بین مردم ی طورایی رفته

اونا ک میگن پول بده چرا تو کشور ما اختلاس میشه هر روز و هر دقه ؟؟؟برا پول بیشتر اره دقیقا پول بیشتر!!!!!؟پول برابر بت رفاه ارامش بهنرین لباس خوراک خونه اگ پولدار باشی ی بیسواد کور و کچلم باشی همه میگن اقا مهندس اومد ولی ی باسواد تحصیل کرده میشه بی عرضه چی میگین ی عده

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩
2706