2703
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست
کی گفته غصه  پولدارا نخریدن اخرین مدل بنزِ؟! واقعا چرا انقد راحت قضاوت میکنید،شما از زندگی ...

مشکل اینه خیلی زود و راحت قضاوت میکنیم

یا میبریم یا می اموزیم هیچ باختی وجود ندارد .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن اینکه پولدار باشم ک نظر میدم معمولیم .نریزین سرم .فقط خواستم بهت بگم ک ببین هرک بامش بیش برفش بیشتر هرچه قدر پولدارتر باشی دغدغت بیشتر استرس ازدست دادن سرمایت بیشتر .وقت گذراندن باخانواده خیلی کمه .اینطوراهم نیست ک فک کنی اونا بی دغدعه هستن بهرحال زحمت برای بدست اوردن اون پول وغم از دست دادنش خیلی بیشتراز ادمای عادی 

2720

شاید از نظر خیلیا یکی پولدار باشه ولی خودش راضی نیست خیلی بیشتر میخواد ...کلا انسان هیچ وقت طمعش از بین‌نمیره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.

من پولدار نیستم اما بی نیازم چش ودلم سیره وبه اونچه دارم راضیم ..

اما یه خیلی پولدار میشناسم ک مشکلش دخترشه که خیلی باهوشه واز هوشش جهت منفی استفاده میکنه و همش دنبال پسرهاست ۱۶ سالشه نمیتونه جلوشو بگیره هر پسر جوانی میبینه هواییش میشه عشق ازدواج داره دختره... یکسره بااین پسرو اون پسر دوست میشه خانوادشو میپیچونه...

اشک میریزه بخاطرش کلی روانشناس مشاور افاقه نکرده ...

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

اونایی ک میگید پول خوشبختی نمیاره 

اره نمیاره 

پول خوشبختی نمیاره اما فقر قزعا بدبختی میاره 

پول شادی نداره اما بی پولی گریه داره 

پول سلامتی نمیاره اما فقز مرض میاره 

پول عشق نمیاره اما فقز جدایی میاره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
2714
من ازوضع مالیمون ودرامدمون خداروشکرراضیم،،بنظرمن همه مشکل دارن نمیفهمم چرامیگن هرکی پول داره مشکل دا ...

گل گفتی

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

ببین نمیگم پولدارما 

ولی کمبودی ندارم الحمدالله از نظر مالی عاطفی ...

ولی فقط بچه نداریم همین 

خیلی هم درمان کردم خیلی هم خرج کردم ...باردار شدم سقط شد متاسفانه ...ای وی اف هم نکردم چون شوهرم میگه انقدر تلاش کنیم طبیعی نشد دیگه اخرم بریم مرحله ای وی اف ...

دعا کنید منم مادر شم 😔

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
من مشکل مالی ندارم، خداروشکر اوضاع مالیمون خوبه، خداروشکر مشکل خاصی هم‌ندارم، همه اینا رو‌هم مدیون ش ...

خدایا شکر ت...بلکه ما هم پولدار شیم💔

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

مگ پولدارا میان نی نی سایت ک نظر بدن اینجا؟؟؟؟؟

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
2706