2726
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79536 بازدید | 1616 پست

کی گفته غصه  پولدارا نخریدن اخرین مدل بنزِ؟!

واقعا چرا انقد راحت قضاوت میکنید،شما از زندگی و مشکلات کسی خبر ندارید

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

عزيزم هيچي سلامتي نميشه هيچيي هرچقدر پول باشه بدون عشق و سلامتيو نميشه با پول خريد شما فقط ظاهر ميبيني باطنه زندگيو ببين ميفهمي خدا عادله واقن 

هميشه بهم ميگه اخم كه ميكني نفس كشيدن برام سخت ميشه اشكات كه مياد ديگه نفسمو باخودش ميبره.... نميخوام اسير بمونم زير اون بارون چشمات     تو بگو چجوري رد شم از ميون ابر اخمات   هيچوقت چشماتو ازم نگير انيتا وقتي تو چشمات زول ميزنم زمان وايميسته اون موقعس كه ديگه نميتونم خودمو كنترل كنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابای من اگه نگید پز میده وضع مالی خوبی داره 

بخدا این مدتی ک همه چی گرون شد ما که دیگه اصلا مال دنیا برامون ارزش نداشت و حسرت نمیخوردیم 

داشتیم دیوونه میشدیم چرا اونجا سرمایه گذاری نکردیم چرا فلان چیزو نخریدیم 

👄💄👠
2728
مریضی لا علاج وسواس فکری بچه های ول و غیر قابل کنترل مشکل در زندگی زناشویی خیلی چیزا هس ک با پول ...

اینا رو ممکنه بی پول ها هم داشته باشن  ولی گریه کردن تو ی کاخ خیلی بهتر از گریه تو ک زیر زمین نمورع

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
بگو عزیزم

اونا ک پول دار هستن خیلی دوس دارن مثل بقیه باشن راحت مهمونی نباشه کلاس گذاشتن نباشه میدونی یه حسی هست ک نمیشه نوشت اما اونا ک بی پول ترن خوش بخت ترن

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

من مشکل مالی ندارم، خداروشکر اوضاع مالیمون خوبه، خداروشکر مشکل خاصی هم‌ندارم، همه اینا رو‌هم مدیون شکر گزاری خداوند هستم، شکر نعمت نعمتت افزون کند 

من باردار نیستم، تیکرم جهت انگیزه گرفتن در لاغریه .

هر مشکلی با پول حل نمیشه...با پول نمیشه خانواده خرید پشت و پناه خرید رفیق خرید زن یا مرد زندگی رو خرید...

خدایا تا تو کنارمی نمیترسه دلم...بمون پیشم مثل هر ثانیه از زندگیم ک بودنت رو واضحتر از هر بودنی حس کردم...مرسی ک بهم فرصت زندگی کردن،عاشق شدن،بچگی کردن و بزرگ شدن دادی...خدایا بابت همه نعمتهایی ک دادی و ندادی شکرت😍

شوهرم وضع مالی خیلی خوبی داره خداروشکر ...اما اولا که خیلی یخکی کشیده بچگیش ..الان استرس و نگران مادرشه دایما و لو نمیده ...خیلی زیاده کارش در حدی که خداشاهده گاهی از خستگی خوابش نمیبره ....پدرم کاملا وصعیت مالیش بالاست الان دقیقا همین الان از مامانم بپرسی واست روصه میخونه ..خیلی شوهر خوبیه اما خرج تمام خانوادشو میده که اصلا 1 ریال احتیاج ندارن و مادربزرگم دائما در حال کندن از پدرمه ...

من پولدار نیسم...ولی ی زن فوق العاده پولدار تو فامیل داریم ک جد در جد دکترن همسرشم دکتر بود سرش هوو اورد 

اگه شده روح پاکت مریض،حتی آسمونت اگه شده خاکستری،حتی رفتی اگه راه دور و خوابت پرید،تو قوی تری باختنو یادش نگیر...♡الهم صل علی محمد و آل محمد♡
من خودم که چیزی ندارم ولی بابام وضعش خوبه خوب منم بچشم تو نعمتم از این لحاظ ولی واقعا من خیلی مشکل د ...

مشکل شما پولدارا هم خنده دار خداوکیلی.البته نمیدونم تا چه حد پولداری

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

من ازوضع مالیمون ودرامدمون خداروشکرراضیم،،بنظرمن همه مشکل دارن نمیفهمم چرامیگن هرکی پول داره مشکل داره!!همه مشکل دارن چه بهتر ک پول باشه درکنارمشکلا

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
2706