2703
2553
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 79520 بازدید | 1616 پست

اه من واقعا پول دار نیستم ولی الان بین پول و محمد محمد رو انتخاب میکنم خو دلم تنگ شدههههه

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی ک خیلی پولداره حرص وطمعشم بیشتره.‌.‌کلا خصلت ادمیزاده ک سیر نمیشه ازپول....خیلیا اطراف مننن ک خررررپولن اما بازم  سیر نیستن و قانع نیستن....و انکار لذتا واسشون کمه

خوشبختی شاید توصفحه بعدی باشد..نبند کتابو🧡
2456

پولداری میشناسم شوهرش زن میاره تو خونه و چون اینا سرشناسن پدرش نمیزاره جدا یشه پولداری میشناسم بچه سندرمه دان داره 

پول رفاه میاره بله ولی خیلی مشکلات  نمیوونه حل کته

من کاربر قدیمی هستم بسته بودم دوباره اومدم
2714
سلامتی کم دارم پدر هم کم دارم ک هیچ کدوم با پول خریدنی نیست

ای بابا....نکنه توهم پولداری 

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706