1472
1459
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74147 بازدید | 1616 پست
عزیزم من از پنج سفرم ب مشهد فقط یکیش هتل خوب و پنج ستاره نبوده هیچوقت تو خونمون میوه و سبزیجات و گوش ...

باماهی ۸۰۰هزارتومان درسال چندبار سفر میری هتل پنج ستاره وهمیشه گوشت میوه مرغ وسبزیجات تویخچال هست ازهمه ی سفرها سوغات میاری همه چیزهم جنس خوب میخری 

ببخشید قصد بی احترامی ندارم ولی نمیتونم باورکنم 

دوست همسرم طلبه بود بعد من همیشه استرسشو داشتم اخه خرج عروسی منو پدرشوهرم داد حلقه و اینها هم پدرشوه ...

سلام دوست خوبم ،خانم گل مهربان كه همسر طلبه شديد و ازين بابت بهتون تبريك ميگم .من با لب كلام شما و اصل مطلب شما در تمام كامنتاتون موافقم كه مى خوايد بگيد از توكل بر خدا و قدرت بى كران خدا كه مى تونه همه رو بى نياز كنه، فارغ از پيش زمينه هاى مادى و بدور از راه هايى كه ما به ذهنمون مى رسه.

ولى با نحوه بحثتون واستدلالتون با نهايت احترام مخالفم.عزيز دلم اگر همسر شما حوزوى هستن من تمام دور و اطرافيانم از گذشته و حال ،توى اين محيط زندگى كردن و مى كنند ،مى خوام بگم با زندگى شما بيگانه نيستم .افراد ديگه دارن از بدى بى عدالتى و نبود يك عدالت طبقاتى مى نالند ،اون وقت ما نبايد شروع كنيم از سطح نگاه معنوى به زندگى با اونها سخن بگيم .عزيز من ،خود معصومين هميشه به تلاش براى زندگى مادى و تأمين اون توصيه بسيار داشتند .اينكه ماديگران رو دايما به قناعت دعوت كنيم در حالى كه مردمى با ميزان ايمان متفاوت،دائم شاهد بى عدالتى هستند اصلا جواب نميده .بهترين راه اينه كه اگر ما علاقه مند و مطمئن به راه مذهب خود هستيم ،خيلى راحت و بدون ترس اعلام كنيم اونچه امروز در كشور ما جريان داره با پياده  شدن اسلام به طور كامل خيلى فاصله داره.درين صورت اين همه جبهه گيرى كه نسبت به مطالب شما ديدم ،پيش نمياد و مردم نسبت به زندگى طلبگى و با قناعت بدبين نميشن.

در مورد سوال استارتر عزيز كلا نظرم اينه كه افراد متمكن و پول دار هم مانند افراد فقير حتتتما مشكلاتى دارند چرا كه خاصيت زندگى اين دنيا اينه كه همه مورد آزمايشند .ولى قطعا فقر و بى پولى ،زير بناى بسيارى از مشكلات و آسيبهاى بزرگ هست. اما اين تصور كه پول حلال همه مصائب مى توه باشه خيلى بچه گانه هست.

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1475
خوب شما هم از وضع مالیش نهایت استفاده رو بکن

گفتم که عزیزم 

تاکید می کنم وضع اون نه من 

به من چیزی نمیده

زندگی ما در حد یه کارمند معمولی هست 

فقط جمع می کنه، قطره قطره استفاده می کنیم 

هر چن سال یه خونه میخره میندازه کنار

❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
سلام دوست خوبم ،خانم گل مهربان كه همسر طلبه شديد و ازين بابت بهتون تبريك ميگم .من با لب كلام شما و ا ...

سلام خانوم‌گل...

میشه بگی کجای پیام های من طرفداری از حکومتمون بود؟

در کشور ما حکومت به حق اسلامی تشکیل شده اما یه سری مشکلات قوانین وفساد و...داره 

سوال این خانوم این بود ک پولدارا مشکلی دارن و من پاسخشون رو دادم در ضمن در جامعه کنونی ما مشکلات زیاده اما اگر قناعت نکنیم و...چکار کنیم میشه یه راهکار بدین؟؟البته لازم ب ذکره ک بسیاری از افراد جامعه ما‌مشکلاتشون بخاطر تجملگرایی و طمع کردن مردم هم هست 

سلام خانوم‌گل... میشه بگی کجای پیام های من طرفداری از حکومتمون بود؟ در کشور ما حکومت به حق اسلامی ...

سلام عزیزم..

ناخواسته و به طور اتوماتیک الان هر کسی در جامعه ما از جایگاه فرد مذهبی به ویژه منسوب به روحانیت حرف بزنه منتسب میشه به حاکمیت .این بد نیست در ذات خودش .بد اینجاست که اون قدر ذهن ها شستشو داده شده که خیییییلی ما باید به احتیاط و با در نظر گرفتن ظرفیت مخاطبین بگیم.

در مورد سوالتون هم ،اول پست قبل گفتم که با روح سخنانتون مخالف نیستم.

1447
عزیزم همسر من روانشناسه و مسیول مشکلات آسیب های اجتماعی شهرمونه در ضمن من ذکر کردم ک بجز موارد خاص ک ...

پس با اين حساب ماهي 8 ميليونه درآمدتون نه 800 تومن

خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهمون بخشیدى❤️❤️... دختر گلم سیده رها ١٧ شهریور ۹۵ و پسرکم سید رهام ۸آبان ۹۸قدم رو چشممون گذاشتن🥰🥰ان شاءالله به حق ضامن آهو دامن همه منتظرا سبز بشه. آمین 
قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای ...

قسم خوردن مكروه چطورنميدونيد

اگر براتون سواله چرا دارم كامنت هاتون پيگيري مي كنم بايد بگم كه برام جالب بود بحثتون از كجا شروع شد همين

خدایا شکرت بابت فرشته هایی که بهمون بخشیدى❤️❤️... دختر گلم سیده رها ١٧ شهریور ۹۵ و پسرکم سید رهام ۸آبان ۹۸قدم رو چشممون گذاشتن🥰🥰ان شاءالله به حق ضامن آهو دامن همه منتظرا سبز بشه. آمین 
قسم خوردن مكروه چطورنميدونيد اگر براتون سواله چرا دارم كامنت هاتون پيگيري مي كنم بايد بگم كه برا ...

مکروهه !!!حرام نیست😊لطفا تفاوت بین مکروه و حرام رو بخونین

برام سوال‌نبود😂❤😍

1474
مکروهه !!!حرام نیست😊لطفا تفاوت بین مکروه و حرام رو بخونین برام سوال‌نبود😂❤😍

جاي تعجبه چون شما زيادي متدين هستين و عمل مكروه انجام ميدين اينم از توجيهات ظاهرا مهدوي هاست ديگه حتما بايد حرام باشه تا رعايت كنن در حالي كه اگر كسي واقعا همونطور كه ميگه مومن باشه و مهدوي عمل مكروه رو هم انجام نميده

خواستم سوال نباشه كه گفتم ديگه چون مهم نبود نظرات شما اما چون در مورد زندگي مهدوي وار گفته بودين خواستم ببينم چقدر عمل و گفته هاتون باهم ميخونه كه خب فهميدم. موفق باشيد اعمال مكروه رو هم سعي كنيد انجام ندين چون با ادعاتون تناقض داره