1464
1459
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74160 بازدید | 1616 پست
آرامش 

ناراحت نباش ما آرامش نداریم پولم نداریم باز شما لااقل پول داربن  

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی
یک سوال واقعا چرا همیشه بحث پولداربودن رو ب نداشتن سلامتی ربط میدین؟؟ نکنه فک کردین ما بدبخت بیچ ...

آره راست میگیا تا حالا دقت نکرده بودم انگار بی پولیو مریضی دو تا چیز نا همسو ان   تازه پولدار حداقل وقتی مریض میشن نگرانی نداره بهترین بیمارستانا و دکترا رو میره اگه دست تنها باشه پرستار یا کارگر در اختیار میگیره هر عملی لازم باشه میکنه و.... حالا آدم بی پول چی؟مریض شه همون بهتره بمیره دارو ندار خودشو خانوادشو براش خرج میکنن تازه معلوم نیست مث روزاولش بشه یا نه

اگه ی لحظه از ته دلتون برام دعا کنین گره از کارام باز شه خیلی بهم محبت کردین شاید خدا به خاطر دل پاک شما بهم نظر کنه❤مرسی

اگر دنبال یه سیسمونی  خاص و یا اکسسوری های اتاق کودک شیک با  قیمت  باور نکردنی  هستی  

حتما  به  جیک  جیک  سر بزن

1436
گدای بددهن

یکم به لایکهایی که دوستان به پستهای من کردن نگاه کن.کلا انگار شما به خانواده خودتم میگی گدا که تو دهنت کلا میچرخه.جواب ابلهان خاموشیست.از پولداری بعضیها انگار شما لجت گرفته 

من پولداریو میشناسم که نه تنها غصه ای نداره بلکه بیییش از حدم خوشی داره😐 از پول فراوون بگیر تا قی ...

واقعا همینطوره.دور وبری های من ک پولدارن.هیچ مشکلیم ندارن.سرحال شاد.مسافرت برن خریداشون بجای خودش.بهترین خوراک.بچهاشونم خداروشکر خوب ومودب.خب شاید خدا میخاد براشون نمیدونم

سلام به نظرم ،نمیشه گفت کسی که پول داره خوشبخته یاکسی که پول نداره بدبخته یاخوشبخته..به نظرم هرکی سلامت وشاده وهیچ مشکلی نداشته باشه.که اونم نمیشه یه جای کار میلنگه خوشبخته.البته پول هم در یه حدی خیلی خوبه ونیازهای روزمره رو میشه برطرف کرد.وواقعا لازمه خصوصا تو این وضعیت.ولی نمیشه گفت کسی پول داره دیگه مشکل نداشته باشه.من# پولدار نیستم.وضعیتمون خداروشکر معمولیه.خداروشکر میکنم که باشوهرم وبچه ام که هفت ماهشه وشوهرم سرکاره خداروشکر زندگیمون خوبه وراضی هستیم البته خدا همیشه میده وندار نیست ومن باز هم از خدا می خواهم.همه چیزو

1444
خوشبحالت

من همه ی اینایی که گفتی دارم 

فقط عشق کم دارم 

البته وضع مالی شوهرم عاااااالیه 

تاکید می کنم 

وضع اون نه من !!!!

❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
نود و نه درصد نی نی سایتیا صب همون ک موقع ک میخوان بیدار میشن😂😂 مورد داشتیم دیشب ساعت نه شب تاپیک ...

این حرفه رندی کیج پولدار معروفه 

به معنای اینکه طرف از صبح پا نشه به سگ دو زدن تا بوق سگ

دنیای من فرزندانم
1476
[QUOTE=93468320]برای همه عجیبه😂😂😂😂من جزو پولدارای طلابم اگ دوستامونو ببینین چی میگین اونا اگر فو ...

عزیزم من از پنج سفرم ب مشهد فقط یکیش هتل خوب و پنج ستاره نبوده هیچوقت تو خونمون میوه و سبزیجات و گوشت کم نبوده و همیشه هم توی تمام سفرهام برای خانوادم سوغات اوردم و سفر اولم باهمسرم برای دختر خاله هامم سوغات اوردم 

تفاوت پول با برکتی ک من میگم ۸۰۰ تومانع با ۳ یا چهار میلیون تومان بقیه همینه 

من تو زندگیم همه چیز با کیفیت بوده شامپوی مصرفی سرم ایوروشه است ک ۸۰ تومان پولشه اما اینماه بخاطر هزینه زیادمون چون تصادف کردیم و...مجبورم ارزون تر بخرم

بیشتر بگرد تو جامعه عزیزم خیلی ها سرپرست خانواده بیمار شده و نمیتونه کار کنه یا میره کارگری و ممکنه ...

عزیزم همسر من روانشناسه و مسیول مشکلات آسیب های اجتماعی شهرمونه در ضمن من ذکر کردم ک بجز موارد خاص ک بیماری لاعلاج دارن و...

نه گلم به خاطر اینه بار اول دیدی چیزی نگفتی شد براش تکرار 

چرا خیلییی حرف زدیم باهم. خیلیییی ابراز پشیمونی کرد خیلیییی ناراحت بود. ولی اون روز زنگ زدم بهش خیلییی مشکوک حرف زدم قلبم ناآروم بود آخه پارسال این موقع ها بود خیانتش. شک کردم رفتم اس ام اسای بانکیشو دیدم چقدررر کارت کشیده بود . واسه خونه هم هیچییی نخریده بود فهمیدم خرج زنه کرده. ناهارم گفت کار دارم یه سیب زمینی میخورم دیدم ساعت ۳ هم کارت کشیده۱۰۰تومن. ناهارم باهم بودن😭😭😭😭😭

[QUOTE=93492330]اره ندارن شوهر منم چندساله میخواد ماشین گرون بخره نمیزارم امسال هم همش نق  دقیقاااا همینطوره. زنایه ه ... هم فقط چشمشون دنباله پوله تا ماشین مدل بالا میبینن فوری تور پهن میکنن شوهره منم شاسی بلند خریده میبینم همش میگه فلان زن فلان علامتو داد و ...

همش میگم بفروش ماشینو

1331