1507
1482
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74181 بازدید | 1616 پست
کسی دیدم توامریکابهترین هتل داره واینجابهترین ویلا ولی قلبش باباطری

خو اگه پول نداشت و مشکل قلبی داش تا حالا مرده بود 

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

شما هم نگران سلامتی جنین و دوران بارداری خود هستید؟

بایدها و نبایدهای بارداری، تناسب اندام، تقویم بارداری و تعیین روز زایمان در نرم افزارهای ویژه بارداری

برای مشاهده نرم افزارها و دانلود رایگان کلیک کنید

خو اگه پول نداشت و مشکل قلبی داش تا حالا مرده بود 

نه خب هدف اینه پولدارم باشی یه غمی داری خواهرشوهرخبیث اسمت خخخ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای دادبراسیری کزیادرفته باشدصیادرفته باشددردام مانده باشد
1473
نه خب هدف اینه پولدارم باشی یه غمی داری خواهرشوهرخبیث اسمت خخخ

بخدا مریضی بدبخت بیچاره ها بیشتره.....توشون خیانتم میشه و بیشترشونم بخاطر بی پولی عشق بینشون نیس.....اینا فقط شعاره😂😂😂😊قربون محبتت با تعریفت از اسمم😍

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂

یکی اخلاق نداره ادب نداره تعهد نداره بازم بکم شرف نداره بی پوله 

یکی هم همه ی اینارو نداره ولی پولداره

هر دو باعث آزار وشکنجه ی اطرافیانن فقط پولدارها برای شکنجه ی اطرافیان دستشون باز تره 

هر دوشون هیچی ندارن چه پولدار چه بی پول

اصل اون چیزاس ،نه پول

من الان با پولام میتونم یه بوق مرسدس بنز بخرم😎 عایا من یک پولدارم؟😀 برنامه بعدیمم آینه بغله سمت رانندس😊 همینجور پیش میرم تا بمونه پلاکش فقط ایشالا😅

آی وانتی که کله صب میای داد میزنی یخچال نفتی و بخاری علاء الدین میخری😒 عمه داری؟😬
1334

من وضع مالیم متوسطه، شایدم از دید بعضیا خوبه، ولی هم خودم هم شوهرم کلی کار میکنیم، ولی خوب زیاد وقت تفریح و گردش اینا نداریم،  خیلی از اطرافیان و همکارام هم وضعشون از ما بهتره ولی اونا هم همچین بهشون خوش نمیگذره، تو فامیل هم داریم کسایی که وضعشون خیییلی خوبه ولی واقعا اونا هم مشکلات خودشونو دارن محاله کسی باشه که کاملا از زندگیش راضی راضی باشه و هیچ مشکل و ناراحتی نداشته باشه باور کنید، منتها به نظر من توقعات آدمها و آستانه تحملشون  دید آدما به زندگی خیلی فرق داره، مثلا یه دوستی داریم خونشون تو گلستان پنجم خیلی هم بزرگه، هر کی ممکنه با خودش بگه آدمی که تو این خونه زندگی میکنه چه مشکلی داره مثلا ، ولی باور کنید من میدونم که چقدر مشکلات داره و اصلا اونجوری که به نظر میاد بهش خوش نمیگذره

داشتن هر چیزی بعد از یه مدت واسه آدم عادی میشه، مثلا چند سال پیشا با خودم میگفتم یعنی میشه یه خونه خوب داشته باشیم، یعنی میشه من واسه خودم ماشین داشته باشم، الان ولی هیچ کدومش به نظرم نمیاد خیلی عادی شده، خصلت آدمیزاد همینه

اونی که پیامبرا و مومنان داشتن، فقر انتخابی بود بقول شما رهایی از بند داشتن تعلقات...اما اونی که برا ...

واقعا حسش نیست پاسختونو بدم ...اما بدونید ک جامعه اسلامی مردم رو فقیر نکرده این توقع طمع دزدی و‌...خود ما مردمه ک جامعه اسلامیمون رو ازخط اسلام بیرون کرده 

1476

من با عشق ازدواج کردم.‌شوهرم هیچی نداره. اولاش برام مسیله ای نبود. الان واقعا مشکل ساز شده. روزها شده ک هیچی نداریم‌بخوریم. خودمم سر کار میرم. اخر سر مجبورم خودم بخرم. این‌منو‌اذیت میکنه. پول نعمت بزرگیه

هر کجا هستم، باشم،اسمان مال من است.‌پنجره، فکر_ هوا. عشق ، زمین ، مال من است.‌( بهترین مامان)

من پولدارم 

دلم میخواد پورشمو عوض کنم البالوییشو بگیرم😎

سسوار بر پراید مدل 81 که از دندع 3 به بالا مثه بید میلرزه😂😂😂

جلو همه بگو به من خیلی دوست دارم عشق دلم همه جا تاریک شه یهو بوی عود میاد و شمعا روشن   همه اگه پایه باشن وصل میکنیم ما صبحو به شب جمع جمعه عاشقا جمع جمع اینا رو هم عاشقتم  امشب میخوام بمونم من تا صبح کنارت   این دریا با تو چه حالی داره بارون بباره بارون بباره  تو هم بخندی برا من دوباره بخونم برات نگام تو نگاتچشاتم کنار همه نگاه کنن به ما با اون دلبری کردنات
داشتن هر چیزی بعد از یه مدت واسه آدم عادی میشه، مثلا چند سال پیشا با خودم میگفتم یعنی میشه یه خونه خ ...

واقعا درسته انسان فراموشکاره  و همه چیز براش عادی میشه و یادش میره که خیلی از آرزوهاش برآورده  شده

با احترام نظر شمارو قبول ندارم بهترين هاي مومن در فقره بره من و امثال من نيست عزيزم قطعا جايي كه ح ...

وقتشو تدارم گلی جان اما چشم حتما پستتونو لایک میکنم‌هروقت پست گذاشتم بخونین 

1508