1507
1482
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74181 بازدید | 1616 پست
جدی چقد طلا بود مگه

کار مارو ک راه انداخت 🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

دوست همسرم طلبه بود بعد من همیشه استرسشو داشتم اخه خرج عروسی منو پدرشوهرم داد حلقه و اینها هم پدرشوه ...

يكي از نزديكاي ما طلبس

بجه ها ذهنيتتوت به طلبه ها خراب نباشه

كار ندارم بعضياشون اومدن تو حوزه هاي مختلف مثلا قضاوت و وضعشون خوبه

ولي واقعا خيلياشون به سختى زندكي ميكنن

با ماهى ٥٠٠-٦٠٠

با بچه

اينقدر هم با عزات نفس و ابرو زندكي ميكنن كه كسي چيزي نميفهمه ولي واقعا بسختى

چرا فکر میکنی غصه پولدارا فقط عوض کردن بنز و ایناست میشناسم کسی که تو هر کشور یه خونه داره ولی بچه های معلول داره و دلش خونه اینجوری قضاوت نکنین 

یادمان باشد به خاطر بی کسی هرکسی را به زندگیمان راه ندهیم با بی کسی میشود زندگی کرد اما با هرکسی نه 
1436
بگو عزیزم

من پولدار نیستم ولی دیدم پولداری ک الکی الکی هر سه تا بچش جدا شدن 

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
1485
اوسگول طلا هامون پس بده

بیا👎

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خواب عزیزم  💘  متاسفم که وقتی بچه بودم ازت بدم میومد😁میخوام بدونی الان عمیقا عاشقتم😍💗تیکر عروسی و لاغریمه...شروع رژیم ۶ اسفند۱۳۹۷...قد ۱۶۸ ...وزن ۷۲ ...هدف اول ۶۸...هدف دوم ۶۴...هدف اخر ۶۰ ...
نه اوسکولیم مگه

😄😄😄😄مرسی چ جالب ج دادی،بعد ب نظرت طرف گناه نداشته ک مالش رو از دست داده شاید میشد بهش برش گردونید،من اصلا ادم مذهبی نیستما اخ و پیف نکنی ولی خب حق بده اگه مال خودت بود گم میشد چ حالی داشتی

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی
1403
خب منم همینو میگم ،خیلی از پولدارای اطرافمون ممکنه از راه غیر شرعی پولی جمع کرده باشن اینا هیچ وقت ط ...

اتفاقا خدا توی قرآن وعده داده ک اگر مومنان ناراحت نمیشدن سقف خانه کافران رو از طلا میساختم تا لحظه ای ب یاد من نکنن(از زور خوشی اصلا یادشون نباشه خدا دارن)اما توی یه حدیث داریم ک مومن اگر تا ۴۰ روز هیچ سختی تو زندگیش اتفاق نیوفتاد ب ایمانش شک کنه

رفیق هرکه مقرب تراست جام بلا بیشترش میدهند

شوخی می‌کنی 😐😐😯😯😯😯😯😯😯😯😯

نچ

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508