1464
1482
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 74181 بازدید | 1616 پست
حالا یه چی جدی بگم مریضی ،افسردگی،خساست و هزار تا مسیله و‌خصلت دیگه برای ادمها وجود داره ...

افريييييين اين حرف حسابه دخترا كاربن بيارين يكي ي دور از روش كپي كنين😁✋

مرد كوچكم❤️ روزي تكيه گاه امني براي يك زن ميشوي..... مثل پدرت....شانه هايت پناهگاه ميشوند و دستانت امنيت بخش دستاني ديگر.... و من ان روز مثل امروز و هميشه ب داشتنت افتخار ميكنم❤️🥺 
اونایی که میگید پول خوشبختی نمیاره و ... بدبختیاتونو(پولاتون)بدید به من نگه دارم چیکار کنم ...

كمك خواستى صدام كن بيام كمك  

چه حالى ميده يهووسط دعوابهت بگه.......حيف كه خيلى دوست دارم       (آى ام ارديبهشتى  ) واسه رسيدن به دختراى ارديبهشتى بايددست وپابزنى،زنگ واس ام اس روكه همه ميزنن  

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

من خانوادم پولدار نبودن ولی با مرد پولدار ازدواج کردم دغدغه هاشون با ماها فرق داره خب

اههههه سهیلا خودمونی؟؟؟

ترکوندنت؟

همه چيز داشت خوب پيش ميرفت تا اينكه...................بزرگ شديم
1436
اونا ک پول دار هستن خیلی دوس دارن مثل بقیه باشن راحت مهمونی نباشه کلاس گذاشتن نباشه میدونی یه حسی هس ...

عزیزم یه پولدار اصیل خیلی ام راحته خیلی ام خوب با بقیه گرم میگیره پز ام نمیده!اونایی ک پز میدن تازه به دوران رسیدن

خوب بی پولام همینن از صب تا شب برا یه لقمه نون جون میکنن شوهر خودم از صب رفته دو ساعت عصری اومده باز ...

باور كن هر چه پولدارتر ميشن حريص تر ميشن 

آسايش و حلاوت ندارن

هزار جور درد و مرض ميگيرن بس حرص مال دنيارو ميخورن

من ديدم كسيو كه نداره و به ابرو سفره انداخته و با عزت نفس زندگي كرده هيچ كس از زندگيش چيزي نفهميده

پولدارى رو هم ديدم ك برا چشم روشنى زايمان فاميل نزديكش دست خالي رفته

نمیدونم من نمیتونم جای کسی ک نیستم صحبت کنم چون در جایگاهش نیستم

پس نگو بره شهرستان بره ی جای ازونتر....حرفهایی که شما زدی همش شعار بعمل که باشه خودت نمیتونی ثانیا ای زندگی کنی

8
باشه شما عرضه زندگی کردن داری خیلی ها ندارن.با ماهی 800 تومن احیانا مسافرت میری؟

قرانو قسم میخورم ب همون خدا ۱۸ ماهه ازدواج کردم ۲۴ تا سفر رفتم همین الانم ارومیه ام بقران قسم میخوای بهم درخواست دوستی بده فردا برات عکس بگیرم بفرستم 

تاپیکامو بخون اصا خونه نبودم😂😂😂😂امسال دوبار کربلا رفتم مردادم دارم میرم مشهد سال پیش ۴ بار مشهد رفتم

پس نگو بره شهرستان بره ی جای ازونتر....حرفهایی که شما زدی همش شعار بعمل که باشه خودت نمیتونی ثانیا ا ...

من چیزایی ک تو ذهنم اومد و راه حل یودن به نظرم گفدم

هیچکس در جایگاهی نیست ک جای من نظر‌بده منم در جایگاهی نیستم ک جای کسی نظر بدم

ده سال دیگر با فریاد وارد خانه می شوی داد می زنی عشق های من کجان؟ بچه هایمان با دو به سمتت می آیند دختر کوچکمان ، پرنسس من و تو تاتی تاتی کنان به سمتت می اید . ان ها را بغل می کنی به جای هر یک ساعت دوری از انها بوسه ای روی گونه شان می نشانی.  سپس به سمتم می آیی دوباره مثل ده سال پیش نگاهم به نگاهت گره می خوره . دستت را بالا می بری ، به سمتم می ایی ، عقب می روم ، جلو می ایی . عاشقت می شوم ، بغلم می کنی . بوسه ای پر از عشق مانند ده سال پیش به من هدیه می دهی و من میگویم که تنها مجنون دنیا تو و تنها لیلا ، لیلای مجنون من هستم ...💘💖💕 تیکر عقدمه👰🤵
1476
حالا یه چی جدی بگم مریضی ،افسردگی،خساست و هزار تا مسیله و‌خصلت دیگه برای ادمها وجود داره ...

بی پولا برا اینکه خودشونو دلداری بدن این جمله معروف رو ساختن پول خوشبختی نمیاره فقط دلت خوش باشه .الان دقیقا دلت باید به چی خوش باشه؟ 

اینجا همه چی درهمه   
بچه ها نجفی هم پول داشت هم مقام هم شهرت ولی خوش بخت نشد....پس نگید پول خوشبختی میاره،خودم (ع)

چ ربطی داشت..این اتفاق برا ادم عادی هم پیش میاد...اونم ی ادمه جدای از مقام و منصبش

از رفاه فقط یه فروشگاه مونده....😔😑
1508