1147
1273
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73811 بازدید | 1615 پست

من پولدار نیسم...ولی ی زن فوق العاده پولدار تو فامیل داریم ک جد در جد دکترن همسرشم دکتر بود سرش هوو اورد 

بخوب آروم گُلِ پونه دنیا اینجور نمیمونه:)الهم صل علی محمد وآل محمد♡

بهترین قیمت تورهای استانبول همراه با مشاوره رایگان در علی‌بابا

کلیک کنید

من ازوضع مالیمون ودرامدمون خداروشکرراضیم،،بنظرمن همه مشکل دارن نمیفهمم چرامیگن هرکی پول داره مشکل داره!!همه مشکل دارن چه بهتر ک پول باشه درکنارمشکلا

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1258
کی گفته غصه  پولدارا نخریدن اخرین مدل بنزِ؟! واقعا چرا انقد راحت قضاوت میکنید،شما از زندگی ...

مشکل اینه خیلی زود و راحت قضاوت میکنیم

یا میبریم یا می اموزیم هیچ باختی وجود ندارد .....

حالا همه میان از یه اشناشون که پولدارو بدبخته تعریف میکنن 

همه ی این مرفه های بیدردم منم

نی نی سایتی های عزیز فمنیسم فحش نیست . یه جنبشه یه ایدئولوژیه که هدف اصلیش حقوق برابره تو همه ی زمینه ها.    جالبه بدونید که فمنیستا ادم خوار نیستند ادمایی هستند  معتقد به حقوق برابر مستقل از جنسیت  .فمنیستا مرد ستیز نیستند قرار نیست مردا رو بندازن تو حوضچه ی اسید یا تو غذاشون مرگ موش بریزند.یا مقطوع النسلشون کنند.  پس لطفا تو یه سایت از واژه ی فمنیسیت به جای مرد ستیز استفاده نکنید .با تچکر                                                                                           پ.ن اولندش: محض رضای خدا!!!!!روشن فکری فحشه؟؟؟؟                                        پ.ن دومندش:فازتون چیه میگین ریپلای نکن؟ (به جز تو مسائل اعتقادی) تبادل نظر اسمش روشه یعنی من یه چیزی میگم تو یه چیزی و به نتیجه میرسیم یا نمیرسیم!اگه باهاش مشکل داری خب برو تو اتاقت با دیوار حرف بزن من امتحان کردم ریپلای نمیکنه!!!!!!! :/                             

ن اینکه پولدار باشم ک نظر میدم معمولیم .نریزین سرم .فقط خواستم بهت بگم ک ببین هرک بامش بیش برفش بیشتر هرچه قدر پولدارتر باشی دغدغت بیشتر استرس ازدست دادن سرمایت بیشتر .وقت گذراندن باخانواده خیلی کمه .اینطوراهم نیست ک فک کنی اونا بی دغدعه هستن بهرحال زحمت برای بدست اوردن اون پول وغم از دست دادنش خیلی بیشتراز ادمای عادی 

1274

من پولدار نیستم اما بی نیازم چش ودلم سیره وبه اونچه دارم راضیم ..

اما یه خیلی پولدار میشناسم ک مشکلش دخترشه که خیلی باهوشه واز هوشش جهت منفی استفاده میکنه و همش دنبال پسرهاست ۱۶ سالشه نمیتونه جلوشو بگیره هر پسر جوانی میبینه هواییش میشه عشق ازدواج داره دختره... یکسره بااین پسرو اون پسر دوست میشه خانوادشو میپیچونه...

اشک میریزه بخاطرش کلی روانشناس مشاور افاقه نکرده ...

سن  فقط تعداد دفعاتی است ک شما به دور خورشید گردیده اید واین هیچ ربطی به میزان شعور ندارد...

اونایی ک میگید پول خوشبختی نمیاره 

اره نمیاره 

پول خوشبختی نمیاره اما فقر قزعا بدبختی میاره 

پول شادی نداره اما بی پولی گریه داره 

پول سلامتی نمیاره اما فقز مرض میاره 

پول عشق نمیاره اما فقز جدایی میاره 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
1226

ببین نمیگم پولدارما 

ولی کمبودی ندارم الحمدالله از نظر مالی عاطفی ...

ولی فقط بچه نداریم همین 

خیلی هم درمان کردم خیلی هم خرج کردم ...باردار شدم سقط شد متاسفانه ...ای وی اف هم نکردم چون شوهرم میگه انقدر تلاش کنیم طبیعی نشد دیگه اخرم بریم مرحله ای وی اف ...

دعا کنید منم مادر شم 😔

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
من مشکل مالی ندارم، خداروشکر اوضاع مالیمون خوبه، خداروشکر مشکل خاصی هم‌ندارم، همه اینا رو‌هم مدیون ش ...

خدایا شکر ت...بلکه ما هم پولدار شیم💔

دوست داشتی برا حال دلم صلوات  بفرست  

مگ پولدارا میان نی نی سایت ک نظر بدن اینجا؟؟؟؟؟

عاااااااااااشقتم خدای خوشگلم                             بابت زندگی قشنگی ک بهم دادی                                             عااااااااااااااشقتم  
1252