1265
1273
عنوان

اونایی که واقعا پولدارین چی کم دارین خداوکیلی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 73009 بازدید | 1601 پست

عمل لیپوماتیک تحت نظر پزشک مطرح کشور

( 02144670629)

1279
1281

کی گفته غصه  پولدارا نخریدن اخرین مدل بنزِ؟!

واقعا چرا انقد راحت قضاوت میکنید،شما از زندگی و مشکلات کسی خبر ندارید

اگه توهین میکنی و جوابتو نمیدم،فکر نکن نمیتونم، شخصیتم اجازه نمیده با آدمای بی ارزش دهن به دهن بشم....

خونه،ی ماشین جدید پرایدمونو بفروشیم سیسمونی بچم ثبت نام دانشگام واز همه مهم پوووول 

اینم دس نوشته ی پولداره ک منم😎

فقط 20 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
14مهر من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود... نی نی کوچولوم تو هفته5 سقط شد 😞ولی خدا جونم دوباره منو لایق مادر شدن دونست و دی ماه دوباره یه بچه خوشگل آورد تو دلم❤️ولی هماتوم... 😞💔لطفا یه صلوات واسه اینکه  نی نی کوچولوم سالم بیاد بغلم بفرسین🙏🐼🌈

بابای من اگه نگید پز میده وضع مالی خوبی داره 

بخدا این مدتی ک همه چی گرون شد ما که دیگه اصلا مال دنیا برامون ارزش نداشت و حسرت نمیخوردیم 

داشتیم دیوونه میشدیم چرا اونجا سرمایه گذاری نکردیم چرا فلان چیزو نخریدیم 

👄💄👠
1264
مریضی لا علاج وسواس فکری بچه های ول و غیر قابل کنترل مشکل در زندگی زناشویی خیلی چیزا هس ک با پول ...

اینا رو ممکنه بی پول ها هم داشته باشن  ولی گریه کردن تو ی کاخ خیلی بهتر از گریه تو ک زیر زمین نمورع

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
بگو عزیزم

اونا ک پول دار هستن خیلی دوس دارن مثل بقیه باشن راحت مهمونی نباشه کلاس گذاشتن نباشه میدونی یه حسی هست ک نمیشه نوشت اما اونا ک بی پول ترن خوش بخت ترن

امیدوارم تمام دختران سرزمین من همیشه آرامش داشته باشند و خوشبختی سهم تک تک دخترا باشه.

شوهرم وضع مالی خیلی خوبی داره خداروشکر ...اما اولا که خیلی یخکی کشیده بچگیش ..الان استرس و نگران مادرشه دایما و لو نمیده ...خیلی زیاده کارش در حدی که خداشاهده گاهی از خستگی خوابش نمیبره ....پدرم کاملا وصعیت مالیش بالاست الان دقیقا همین الان از مامانم بپرسی واست روصه میخونه ..خیلی شوهر خوبیه اما خرج تمام خانوادشو میده که اصلا 1 ریال احتیاج ندارن و مادربزرگم دائما در حال کندن از پدرمه ...

1280