2726

چرت وپرت بود بابا😂😂😂

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دروووغهههههه حرفات درووووووغغهعهههه

چرا اینجوری نگاه میکنید😐دارم آهنگ احمدوند رو میخونم

دست کی تو موته حق من این نبود....

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
بارداری در عقد بعد از تلاش فراوان عروس و مادر عروس‌... تاکید داشتن تو عقد بچه بیارن

راستی من اومدم جواب شما رو بدم تایپیک ترکید.من تو دوترم برداشتم هرکدوم ۱۹ واحد امتحانشم یه ترم شهریور دادم یه ترمم خرداد

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

منم داشتم میخوندم. این کزارش زدنو کی یاده اینا داد

چراکشتیش؟؟؟خیلی حرف میزد،یعنی چی میشه بیشتر توضیح بدی؟؟؟.                                        خیییلی حرف میزنی...
در مورد چي بود

در حدی مثل کتاب مادرشوهر ها مهربانند

تخیلی بود

ستاد مبارزه با تنبلی تخمدان😞                               عاشق نقاشی ام👩🏻‍🎨.                                                      اگر خدا را یافتی هر چه را باختی مهم نیست😍
چی بود؟ من تو کفم!

طرف ۱۶ سالش بود(البته به خانومای گلی که زود ازدواج کردن توهین نشه)میگفت تو عقد حامله شده هر ماه بیبی چک میزده مامانش برده دکتر برای بارداری و یه مشت چرت وپرت

بارداری در عقد بعد از تلاش فراوان عروس و مادر عروس‌... تاکید داشتن تو عقد بچه بیارن

مامانم من پریودم دیر میشه چپ نگام میکنه حالا ک ما نامزدیم و چن وقت یه بار همو میبینیم نمیدونم فک میکنه از هوا باید حامله شم😂😂

2706