2733
2734
عنوان

مراحل طلاق توافقي بهم ميگن بچه ها ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5972 بازدید | 108 پست
باید جدا شم وگرنه تا عاخر عمرم باید یه آدم چشم چرونو تحمل کنم ک تو نخ زن مردمه 😭

😔😔😔😔😔الهی😢😢😢😢منم خسته ام ولط دوستش دارم نمیدونم چیکارکنم

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توافقی خیلی کاری نداره. میرید دادخواست میدید برای طلاق توافقی، باید پزشکی قانونی بری برای آزمایش بارداری و مشاوره میفرستن که اگر میتونید با هم سازش کنید، بعد هم رأی دادگاه. کل این مراحل در کمتر از یک ماه انجام میشه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

توافقی خیلی دردسره باید چندین جلسه مشاوره برید بعد ممکنه تو این مشاوره ها رای شوهرت عوض شه یا خودت احساسی شی در کل اگر تصمیمت جدیه برید محضر اسنار رسمی حق طلاق بگیر ازش و یه سندم برای مهریه تنطیم میکنن ک ۲۰تومن پیش گرفتی مابقی مثلا ماهی اینقدر باید بهتون بده بعد وکالتتو میبری پیش وکیل حدود یه ماه طول داره مراحلش و تموم میشه

😎
2738
توافقی خیلی کاری نداره. میرید دادخواست میدید برای طلاق توافقی، باید پزشکی قانونی بری برای آزمایش بار ...

مشاوره هاش حضور هر دونفر اجباریه و چند جلسه اس بیشتر از یه ماه طول میکشه هر وقت مشاوره دو سه هفته اس

😎
من هنوز عروسی نکردم حتی بکارتم سالمه

خب تو خیلی ادضاعت خوبه

من دارم فکر میکنم بمونم یا برم

خونه پدری جا دارم

شوهرم یه خونه توی تهران خریده بود بنام منه

فقط باید فکرامو بکنم و برگردم خونه پدری

۳۵ سالمه

چتد سال دیگه که سن بالاتر بره طلاق سختتر میشه

توافقی خیلی دردسره باید چندین جلسه مشاوره برید بعد ممکنه تو این مشاوره ها رای شوهرت عوض شه یا خودت ا ...

عهه نميدونستم والا بعيد نيست بزنه زيرش حالا ببينم  اون ميخواد طلاق بده همين كارم ميكنه ديگه 

ولي پول وكيل نميخوام بدم خودم نميشه انجام بدم دادگاه ببرم ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
خب تو خیلی ادضاعت خوبه من دارم فکر میکنم بمونم یا برم خونه پدری جا دارم شوهرم یه خونه توی تهران خ ...

خونه ميده بهت ؟ يا بايد ببخشي تا طلاق بده ؟ 

hair coloris ~ hair keratin 
2706