1265
1273

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1291

مهريتو بگير من سرمهريم ب هيچ عنوان توافقي جدانميشم چون بدبختم كرد و اوارم بعد چ جور از حق و حقوقش ادم بگذره كاش واسه منم ميومد ي مقدار پول ميداد گورشو گم ميكرد

فقط 15 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تا کنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی …احساس خودت به تمام بنده هایت …. آری حس مادری ام را میگویم ميشه واسه سالم بدنيا اومدن تو دليم يه صلوات مهمونم كنين😍❤️
عزیزم اگه شوهرت اذیتت نکرده یا حرصت نداده توافقی جدا شو ولی اگه غیر اینا باشه شده ۵ سالم طول کشید مه ...

ميده عزيزم اما ٢٠ تومان ميده بقيه قسطي چرن اين هيچي نداره ٥٠ تومان داره بقيه ميخوادكار كنه باهاش ٢٠ تومن ميده 

ميگيرم ٢٠ تومان بقيه قسطي بيشتر نداره بهد ميدونم يه مقدارم داره ميخواد دستش باشه

به نظرم مهریه بگیر پوستشو بکن خیلی پروعه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
 منم دارم جدا میشم همه میگن کارت درسته حتی روانشناس ولی دارم دق میکنم خیلی دوسش دارم 😭

پس جدانشو اذیت میشی

1323
1264
باید جدا شم وگرنه تا عاخر عمرم باید یه آدم چشم چرونو تحمل کنم ک تو نخ زن مردمه 😭

😔😔😔😔😔الهی😢😢😢😢منم خسته ام ولط دوستش دارم نمیدونم چیکارکنم

1311