2726

تصورکنین الان زیر پتوتونو که نگاه کنید یکی که وزن نداره درازکشیده روتون و داره به صورتتون نگاه میکنه😈

از زیرتخت یه صداهایی نمیاد؟😈

زیاد تکون نخورید چون ممکنه پاتون گیر کنه به سُم‌های سفت و تیرشون😈

تاحالا به کمد اتاقتون دقت کردین؟توش سیاهه بنظرتون چی هست😈 از دستشویی یا حموم صدای چکه کردن آب میاد؟خیر چکه نمیکنه اون عزیزان دارن آب تنی میکنن😈اگر فکر میکنی تنهایی داری این متنارو میخونی زهی خیال باطل چون سمت راستت داره با نیش خند همراهت میخونه😈

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

ازکی کمک گرفتی اینارو نوشتی😈ازهمون که صورتت به صورتش چسبیده ولی نمیبینیش؟😈

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دنبالش بگرد چپ راست بالا پایین 

اوه ن بالا ن  اون از دیده شدن متنفره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

خخخخخ ما بیداریم فعلا برام ترسناک نیست 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین

🤣🤣🤣🤣 بیشتر خنده دار بود تا ترسناک 

خدایا شکرت بالاخره منم مامان شدم بعد از سه بار ivf  ۱۵.۱۲.۱۳۹۹ بهترین روز زندگیم بود🥰🥰🥰                            ایشالله دامن همه منتطرا زود زود سبز بشه
2706