1147
1273

تصورکنین الان زیر پتوتونو که نگاه کنید یکی که وزن نداره درازکشیده روتون و داره به صورتتون نگاه میکنه😈

از زیرتخت یه صداهایی نمیاد؟😈

زیاد تکون نخورید چون ممکنه پاتون گیر کنه به سُم‌های سفت و تیرشون😈

تاحالا به کمد اتاقتون دقت کردین؟توش سیاهه بنظرتون چی هست😈 از دستشویی یا حموم صدای چکه کردن آب میاد؟خیر چکه نمیکنه اون عزیزان دارن آب تنی میکنن😈اگر فکر میکنی تنهایی داری این متنارو میخونی زهی خیال باطل چون سمت راستت داره با نیش خند همراهت میخونه😈

اگه از من👸 بپرسن عشق چه شکلیه❣، یه عکس📸از تو🤴 بهشون نشون میدم 💏                                                         💙 ℳ🔐ℳ♾🍃 

👻👻👻👻👻😁

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

ازکی کمک گرفتی اینارو نوشتی😈ازهمون که صورتت به صورتش چسبیده ولی نمیبینیش؟😈

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279
1281

دنبالش بگرد چپ راست بالا پایین 

اوه ن بالا ن  اون از دیده شدن متنفره

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    

خخخخخ ما بیداریم فعلا برام ترسناک نیست 

خدایا                     بخاطر همه چی شکرت 🙌 🙌🙌        بخاطر داشتن دخترم 💖                                     بخاطر داشتن همسر مهربونم  💞                           واز همه مهم تر سلامتی پدرو مادرم ❣️
1226
حالت خوبه عزیزم؟  قرصاتو امشب خوردی؟

دارم لواشک میخورم توام میخوری😈

اگه از من👸 بپرسن عشق چه شکلیه❣، یه عکس📸از تو🤴 بهشون نشون میدم 💏                                                         💙 ℳ🔐ℳ♾🍃 

ن تختم زير ندارع  صدا نمياد در كمدهم قفله دارم فيلم ترسناك ميبينم تنهام نيستم همسرم كنارم لالاس😂😂😂

فقط 37 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دعا كنيد منم مامان بشم و تيكرم واقعى بشه💕خدايا حسرت مادر شدن به دل هيچ زني نمونه ما دخترا از بچگى مادر شدن رو با عروسكامون تمرين ميكنيم🙏🏻
1220