2726
عنوان

دروغ گویی شوهر

194 بازدید | 25 پست

سلام خانمای گل 

لطفا کمکم کنید 

شوهرم رفته خونه خواهرم . بهش زنگ میزنم میگم کجایی میگه تو شهر .حتی ازش پرسیدم خونه خواهرم هستی میگه نه . 

خوشم نمیاد خیلی بره اونجا چون قلیون میکشه اونجا 

چیکار کنم که دروغ نگه بهم 

چندبار ازش فهمیدم بهم دروغ گفته تو روش بهش گفتم گفت دیگه نمیگم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زیاد گیر دادن مساوی است با مخفی کاری و دروغ گفتن 🙄

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
2728

جالبه 😃 خونه ی خواهرته بعد میگه نیستم

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بزار قلیون بکشه😐

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤

با شوهر خواهرت ميشينه قليون ميكشه؟ خوب خودت هم برو پايه باش تا دروغ نگه. اگه حساس نباشي كم كم از سرش ميفته

لطفا براي سلامتي و عاقبت به خيري بچه هام دعا كنيد🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2706