2410
2553

براتون اتفاق افتاده کسی که دوسش دارین و خیلی مغروره و هیچوقت از حرفش برنمیگرده و میگه پشیمون نمیشم برنمیگردم (مرغش یه پا داره)  ترکتون کنه و بعد از یه مدت بهتون برگرده و جبران کنه؟اصلا امکانش هس همچین ادمی برگرده؟ 

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
بله برگشت. اما قبولش نکردم 

دیر برگشت؟ چرا؟

از يك جايى به بعد؛قبل از اينكه آدمها خودشان را برايت شرح دهندميتوانى تا ته شان را حدس بزنى و بگويى:ببين فلاني من اين قصه ها را از حفظم...برو سرِ اصلِ مطلب!
2714
اره

چه خوب

بارها برگشت و من بارها قبولش كردم چون دوسش دارم

ادم نمیتونه از کسی که دوسش داره بگذره خداروشکر که برگشت

برگشت اما وقتی اومد که دلم پر از نفرت بود ازش...پسش زدم تا بره کنار مامانش بچه ننه...

الان در کنار یه مرد بسیار ارام، نجیب، زحمتکش و خیلی مهربان هستم و زندگی میکنم ...

2706