2726
عنوان

فردا روز طلاق توافقي هست روزاي بعد طلاق چجوريه حالم خوب نيست 😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 48 پست
@pesteh_2   سلام تویه تاپیک منشنم کرده بودی تاپیک ترکیده کنجکاوشدم ببینم چ خبره😁

شرمنده عزیزم میخواستم ششیر برنج واسه یکی دیگه تگ کنم اشتباهی شما رو صدا زدم..

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فردا روز آزادیه، روزی که چندتا هفته بعدش غمگینی، بعد باید گذشته رو کم کم فراموش کنی و دوباره شروع کن ...

فردا تازه ميره درخواست بده واسه توافقي بله عزيزم درست ميگي حداقل اهصاب خوردي ندارم اما ميترسم دلم براش تنگ شده عادت كردم بهش 

hair coloris ~ hair keratin 
دیگه درست بشو نیست این زندگی ان شاء الله شمام بعد از این یهبخت خوب سراغت بیاد و بچه دار شی کسی که بی ...

اره عزيزم خيلي تلاش كردم اما نشد نميشه بدتر ميشه 

برو خداروشکر کن که با این شرایطی که گفتی داره خودش میخاد بیاد و توافقی جدا بشین .شایدم پیش خودش فک ک ...

اره خودشم همين ميگه نميخوام بيشتر اديت شي ا

فردا تازه ميره درخواست بده واسه توافقي بله عزيزم درست ميگي حداقل اهصاب خوردي ندارم اما ميترسم دلم بر ...

نباشه هم بعد یه مدت عادت میکنی به نبودنش، بگرد یک مرد پیدا کن لیاقت دلتنگی رو داشته باشه 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 
عزیزم طلاق بگیر و خلاص...امید به خدا وقتی فکرت آزاد شد مردی بیاد توی زندگیت که قدرتو بدونه و طعم خوش ...

الهي امين عزيزم انشالله 😔 ولي حوصله كسي ندا م ديگه واقعا 

نباشه هم بعد یه مدت عادت میکنی به نبودنش، بگرد یک مرد پیدا کن لیاقت دلتنگی رو داشته باشه 

درست ميگه عزيزم من ٩ سال اشتباه كردم ديگه بايد بست باشه

2706