2726

شوهرم يه ادميه كلي خوبي كردم بهش ٩ سال همش با بدي جواب داد  خيانت ، معتاد بودن تركش دادم ، ٢ سال ول كرد منو رفت دوباره امد الانم خونه مادر شوهر زندگي ميكنم تا خونه بگيره اما عرضه نداره فقط زبون دراز داره باز ساختم تو تاپيكهاي گذشتم هست😔 

الانم خيلي شيك با كمال پروي استقبال كرده از طلاق 

به خدا منم ادمم كم اوردم ديگه فقط من بسازم من تحمل كنم من درك بسه ديگه !! 

از اين دلم گرفته من اين همه خوبي كردم الانم اصلا مانع طلاق نميشه ، واقعا جواب خوبي اينه !!؟ 

بچه ندارم يعني نياوردم ميدونستم اين گل افتابگردون حداقل خودم بدبخت شدم باز يه بچه طفل معصوم تباه نشه 

hair coloris ~ hair keratin 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خوب که بچه ازش نیاوردی عقل کردی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

فردا روز آزادیه، روزی که چندتا هفته بعدش غمگینی، بعد باید گذشته رو کم کم فراموش کنی و دوباره شروع کنی و خوشبخت باشی ☺️ کسی با طلاق بدبخت نشده یا نمرده 

نینی سایت یه جوریه که انگار اومدی تونل وحشت یا سرزمین عجایب 😱 

برو خداروشکر کن که با این شرایطی که گفتی داره خودش میخاد بیاد و توافقی جدا بشین .شایدم پیش خودش فک کرده هیچ جوری درست نمیشه و نمیتونه ترک کنه براهمین میخاد تو رو معطل خودش نکنه بری سراغ زندگیت 

2706