2737
2739
عنوان

بابای بی غیرت

1894 بازدید | 49 پست

یجورایی بابام ولمون کرد و از بدو تولدم یک لقمه نونم نذاشته سر سفرمون من از ده سالگی بیماری سختی گرفتم که دوست ندارم بگم چون دنبال ترحم نیستم الانم به کلی وسیله احتیاج دارم واقعا زندگی سختیه روم نمیشه از مامانم بخوام و به بابام پیام دادم بعد بیست سال ازت یه چیز میخوام جوابمو نداده خیلی اذیتم کرده چون مریضم همش پیام میده تهدید میکنه فحش میده دیگه خسته شدم تاحالاهیچ بی احترامی بهش نکردم وگرنه قانون میتونست خیلی قشنگ حقمونو ازش بگیره هی گفتم ولش کن پدره خداقهرش میاد اما مامانم دیگه نمیتونه کمرش شکسته کم اورده زن پاکی هم هست الان میگن برین دادگاه تا حق و حقوقتونو بدن اما ازخدامیترسم تاقبلش کلی داشت فحشم میداد الکی الان جواب نمیده میگه زندگی مارو تو خراب کردی اخه مقصر بی ارزگی بقیه منم منی که حتی یک بارم بهت نگفتم حتی چراااااااا میزنی؟حداقل کمترین چیزی که از حقم ازخدامیخوام سلامتیمه دیگه نمیکشم

برای شفای کامل و ابدی من صلوات بفرستین 😢💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
برو شکایت کن ازش وقتی انقد بی وجدانه

اون نمیفهمه من که میفهمم حق پدری چیه میترسم از اهش چون خیلی چیزا میدونم ازش اگر بگم حتی حبسم میبرن براش نمیدونم چجوری بهش بفهمونم وظیفشو واقعا بی وجدانه

2738

عزیزم بابای منم بدترین بلاها رو سرم در اورد مادرم ۱۶ ساله فوت شده بعد فوت مادرم دوسال منو زیر دست زنداداش وداداش مواد فروشم ول کرد رفت زن بازی باورت نمیشه ۱۶ سالم بود اونموقع انقدر کتک خوردم وعذاب کشیدم الانم که ۳۱ سالمه پیر شدم تو دستش یه ذره غیرت نداره تو جمع فوشم میده تحقیرم میکنه خونمونم اشغالدونیه با وجود اینکه وضعش عالیه اصلا به خونه نمیرسه یه گاز اوراقی فرشهای کهنه هی چی بگم که خواستگارم بیاد وضع خونمون رو میبینه ابروم میره هر چند خودمم قیافه ندارم

لطفا برا باز شدن بختم یه صلوات بفرست
حق و حقوقتون رو نمیگیرین چون از خدا میترسید؟ یعنی چی!!

چمیدونم قربون خدابرم بااین حرفاش مراجعم گفتن درست نیست هرکی راه حلی داری یاتجربه ای بهم بگه لطفا

اون نمیفهمه من که میفهمم حق پدری چیه میترسم از اهش چون خیلی چیزا میدونم ازش اگر بگم حتی حبسم میبرن ب ...

عزیزم درسته پدر احترام داره ولی پدر بودن فقط این نیست که بچه رو به این دنیا بیاری و تموم؟! بعدش فحش و تهدید و ... خود خدا هم نفقه را بر مرد واجب کرده شما حقتون رو میخواین . اگه نگیرین خدا قهری میاد 

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
چمیدونم قربون خدابرم بااین حرفاش مراجعم گفتن درست نیست هرکی راه حلی داری یاتجربه ای بهم بگه لطفا

حق و حقوق رو دادگاه برای شما تعیین میکنه بعد مراجع میگن درست نیست؟ مراجع موقع صدور این حکم تو چه فازی بودن؟

2706