2737
2734
عنوان

بیایدیه قضیه روتعریف کنم

162 بازدید | 3 پست

این تاپیکوزدم تابدونیدداریم به کجاهامیریم.

بچه هادایی من نگهبان لوله های نفت شهرستان خودمون چندوقت پیش مامانم گفت داییت گفته دیگه سراونکارنمیرم.منم گفتم چراحقوقش که خوبه .گفت والاترسیده .گفتم ازچی گفت باهمکارش مشغول گشت زنی اون اطراف بودن که میبینن یه پتوگلبافت نوافتاده روی لوله ها.همکارش داییموصدامیزنه که فلانی بیایه پتونوافتاده اینجا.بعدداییم میگه شایدبارکامیونی چیزیه بادزده ازروماشین افتاده بعددوستش هی اصرارمیکنه بریم برداریم داییم میگه نه شایدصاحبش بیاددنبالش ولش کن .ولی دوستش گوش نمیکنه میره پتوروبرمیداره .همین که پتوروبرمیداره میبینن یه زن ارایش کرده لای پتوکه مرده سریع زنگ میزنن اورژانس ومیگن زنروخفه کردن داییم میگفت هنوزجای دست روی گلوی زنه بود.خلاصه اومدن وبردنش.دایبم میگفت بیچاره زنه معلوم نبودکی کشته بودتش.ومیگفت بعدازاون هم چندتاجنازه اینجوری اون اطراف پیداکردیم وپزشک قانونی اومدبرد.ببخشیدوقتتونوگرفتم میخواستم فقط اینوبگم که همه اینکارهامصیبتها بلاهافقط بخاطردوری ازخداست .وقتی ادم ازخدادورباشه دست به هرکاری میزنه بیاییدسعی کنیم همیشه خداروناظربرکارهامون ببینیم.مرسی عزیزای گلم

😂😂😂😂وايي با چه دقتي خوندم تا رسيدم به نتيجه گيريت 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

چند وقت پیش اطراف شهر ماهم یه دخترو کشته بودن و تیکه تیکه کرده بودن انداخته بودن وسط جاده

+چقد دوستم داری؟                                                  -اندازه گریه گنجشک شاید کم بنظر بیاد اما وقتی یه گنجشک گریه کنه میمیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731