2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

با اولی

26 سالگی. کاملا سنتی

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷

ما خواستگار سنتی و معرف و حساب نمیکردیم زیاد بودن 

چن نفریو راه دادن خونمون اونم چون بابام رودروایسی داشت با خونوادشون 

ولی خودم برای اولین بار برای عشقم چایی اوردم و اونو به معنای کلمه خواستگااااار حساب میکنم 

دوست بودیم باهم 

👄💄👠
2738

خواستگارام فامیلای دور بودن یا نمیشناختیمو توسط واسطه معرفی شده بودیم خیلی خواستگار داشتم تا ۲۱ سالگی نزدیک ۲۵ یا ۲۶ نفر اومدن خونمونو خودمون رد کردیم به جز موردایی که زنگ میزدن دلیلشم خانواده ی خوب و نسبتا سرشناسم بود چهرمم معمولی و جذابه  ولی همشون به خاطر خانوادم میومدن و اخرسرم با کسی که خودم دوسش داشتم و دوست شده بودم نامزد کردم 

میشه برام دعا کنین😍😍😍
انقدر که شمارش از دست در رفته معرفی میشدن ؟

ذاستش من خاستگار داشتم اما خودم نمیدونستم ینی مامانم نمیگفت.. ولی اگه بخام تعداد اونایی رو که میدونم بگم فک کنم از بیست و پنج تا بیشتر بودن ایرانی و غیر ایرانی...+ اونایی که مامانم بهم نگفت

2706