2726
عنوان

دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

207 بازدید | 12 پست

دوتا دختر دارم یه ۵ساله یه ۹ماهه .هرجفتشون خوابشون فوووووووق العاده سبکه.فردا ساعت ۵صبح قراره یه سفر یه روزه بریم بعد من غروب نخوابوندمشون که شب زود بخوابن.(هیچوقت زودتراز ۱نخوابیدن)یه امروز که من زود خوابوندم مورچه هم شروع کرده به اواز خوندن.ینی دارم دیوونه میشم موتوریا میان با نهایت سرعت و صدا رد میشن.بچه ی همسایمون تو راه پله داد میزنه و ازهمه رو مخ تر......همسر عزیزه که نشسته بالاسر منو دخترکوچیکم داره ویفر با ابمیوه میخوره و خرچ خرچ صدا راه انداخته

ای خدااااا من چه کنم

تیکر رسیدن به آرزووومه😍☺☺

بچه هام انقد خوابشون سبکه ‌که وقتی میخوابن آیفونو خاموش میکنم تی وی خاموش تلفن سایلنت.بخدا دیگه خسته شدم.پسرخواهرشوهرم انقد خوابش سنگینه که بالا سرش عروسی هم بگیری بیدار نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب مردم که نمیدونن شرایط شما رو اما  همسرتم نمیدونه؟!!!!!!!!!!اصلا مگه اتاق خواب جای ویفر جویدنه😐😐😐😐😐😐😐بفرستش بره خوراکی هاشو پشت میز ناهارخوری بخوره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خوب مردم که نمیدونن شرایط شما رو همسرتم نمیدونه؟!!!!!!!!!!اصلا مگه اتاق خواب جای ویفر جویدنه😐😐😐😐 ...

متاسفانه خونمون ۵۰متره و اتاق کوچیکه ما تو پذیرایی میخوابیم😔

متاسفانه خونمون ۵۰متره و اتاق کوچیکه ما تو پذیرایی میخوابیم😔

بره یک نقطه دیگه از خونه .فکر کنم سه تا بچه داری به جای دوتا😁😁

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
هرروز با خودم تکرار میکنم من ۳تا بچه دارم😊منننن ۳تا بچه دارممممم😫😫😒

😁😁😁