2733
2734
عنوان

علاقه مردا به خانوما به علتِ...🤤

787 بازدید | 41 پست

سلام شبتون بخیر🥰بچه‌ها یه سوال واسم پیش اومد

میگن مردا اکثرا بخاطر نیاز جنسیشون عاشق خانوما میشن و علاقه نشون میدن(گفتم اکثرا نه همه).ممکنه خانومام اینجوری باشن؟ینی میشه یه خانومی فک کنه عاشق یکیه ولی فقط از روی نیاز جنسیش باشه؟کسیو دیدید دورتون که اینجوری باشه؟بعضی وقتا باخودم میگم نکنه بخاطرنیازه که بعضی وقتابیشترازقبل عاشق شوهرمم(نامزدم)😐

خواهشا یجوری صحبت کنین که تاپیک نترکه

💙خدایا ما روتو خیلی حساب کردیم🤲🙏🏻💙

😕😕😕هنوز ۱۲ نشده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره ممکنه اینجوری باشه. یکی از دوستام ک دیگه خداروشکر دوستم نیست تا یکیو میدید (حتی برا اولین بار حتی چند ثانیه) میگف عاشقشم. و هممممشم تو فکرش بود. با شونصد نفر بود کلا. خب این ک عشق و دوس داشتن نی هوسه.

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎
2738

🤣🤣آره چرا نشه.من دیدم دورمممم زیادم دیدم.خصوصا تو سنای پایین که هورمون احساسی زیاد ترشح میشه.ازدواج میکنن بعد میفهمن اصن عاشق نبودن

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻

بعید می‌دونم باشه. مطمنا زنا آخرین چیزیه که بهش فکر میکنن مسایل جنسیه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

من ک خیلی تو انتخابم تاثیر داشت 😁

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2706