2733
2734
عنوان

سوال دماغ عملیاااا

227 بازدید | 31 پست

بچه ها دیشب ارنجم خورد تو بینی عملی شوهرم 

ک سه هفتس عمل کرده امروز رفتیم دکتر خود دکتر چسب زد و ماساژ داد

اکه چیزی شده بود شکسته بود خودش میگفت شکسته درسته؟؟؟

ی طرفش ورم نداره ولی ی طرفش ورم داره خیلی میترسم شوهرم گفت ب دکتر چیزی نگیم

نه اگر بشکنه دردش شدید 😕

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

رفیقم توپ بسکتبال خورد تو دماغش هچیم نشد نترس

همه بار اول ثبت نام کردن پس انقد نگیدکاربریت یا عضویتت مبارک از نظرم خوشت نیومد مشکل خودته سوال کردی و نظر از قضاوت متنفرم پس ن بکن ن میکنم قبل از هر حرفی یکم فکر کردن بد نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه بابا اینجوری نیست بشکنه که دردداره کلی،ورمش طبیعیه برای منم اینجوری بود

💜نه توآنی که همانی💜 نه من آنم که تو دانی💜_________خدایا من به دستای توخیره شدم امیدمو ناامیدنکن 💔______اگه تونستی ازته دلت برای برآورده شدن آرزوم یه صلوات بفرست💔🤲🏼
2738

نه بابا اگه دوباره بشکنه که شوهرت متوجه میشه چون خیلی درد داره.اما ضربه ی شدید باعث میشه دماغش کج فرم بگیره برا خواهر شوهر من اینطوری شد...حتما به دکتر بگو ماساژ مخصوص و اینا بهش میده 

2706