2733
2734
نیکی.........31 ساله............... فروردین 88.......... تاریخ سقط : 92/10/22 ....... بعلت توقف بنض جنین در هفته 12................ دارو دکتر نداد............... اقدام از تیر ماه
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رها جان من خودم فولیک اسید 1 می خورم. باید ببینی تو قرص اهن فیفول چقدر فولیک اسید داره ؟ الهی عزیزم. دکتر که گفت آزمایش خاصی نمی خواد چون سقط اول نرمال هستش. فقط ازمایش چکاپ معمولی ( قتد و اهن و چربی و هورمون و........ )
صادرات و فروش مستقیم حوله ترک برند لادیک از کارخانه در شهر دنیزلی ترکیه کانال فروش ت ل گ ر ا م حوله لادیک در ایران ladiktowel برای اطلاعات بیشتر و نحوه سفارش با ایمیل در تماس باشید niki.gh@gmail.com
2731
آنزیم های کبد و اوره و ویتامین دی و پرولاکتین بگو برات بنویسه دکتر گفت 4 الی 6 ماه ایندفعه که رفتم برای پاپ اسمیر گفت از خرداد می تونی اقدام کنی منم قبلا داشتم تنبلی تخمدان. 1 سال دکتر غدد بهم متفورمین داد ماه اول اقدام گرفت برای من که خیلی خوب بود متفورمین
نه نترس اونروز یه دکتری تو تلویزیون صحبت می کرد فکر کنم دکتر حنطوش زاده بود می گفت 90 درصد خانوم ها سقط رو تجربه کردن ولی یه سریاشون با تاریخ پریودشون دفع میشه اصلا نمی فهمن سقط کردن منم الان متفورمین می خورم
امیدوارم اینجا همه پرانرژی و شاد باشیم

و بتونیم موفق از این امتحان بیرو بیام فکرای خوب آرزوهای خوب

به قول معروف تو همون چیزی رو داری که دائم بهش فکر می کنی
خدایا به خاطر هدیه ای که بهم دادی ازت ممنونم
2738
محبوبه ......30 سالمه......83 ازدواج کردم...... با اولین اقدام باردار شدم........18 دی 92 بعلت عدم خونرسانی جفت تو هفته 33 زایمان سزارین شدم .......قرص فولیک اسید5 میخورم.......اقدام از اردیبهشت
(فَاللَّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ) خدایا شکرت مهدادمو بهم دادی تا مرحم بشه برا دل شکسته ام پسر یک یکدونه ام مهداد جونم الان ۳سالشه از خدا میخوام کوچولوی شیرینمو برام نگه داره
سلام به همه ی خانومای شاد و باروحیه تاپیک

من نیکا هستم.متولد 64, ازدواج 89. تعداد سقط 2 بار.
سقط اول بهمن 91 در هفته 6 بعلت بارداری پوچ.. دکترم بررسی علتش رو لازم ندونست و 5 ماه بعد مجددا با اقدام اول باردار شدم.دکترم فقط تا هفته 8 که قلب جنین دیده شد برام پروژسترون ( قرص دوفاستون ) تجویز کرد و بعد قطعش کرد که متاسفانه توی هفته ی 13 در سونوی nt مشخص شد رشد جنینم توی 8 هفته و 4 روز متوقف شده. شهریور 92 سقط شد.هر دو سقطم طبیعی بود توی خونه. آزمایشایی که دادم مشخص کرد همسرم مشکلی نداره ولی خودم وضعم حســــابی خوب بود ;-) آزمایشام نشون داد:

1)پرولاکتینم بالاست: که با دارو اومد پایین.
2)کم کاری تیرویید دارم: که اونم با خوردن لووتیروکسین نرمال شد و هنوزم دارم میخورم.
3)مشکل ایمنی هم دارم: که برام پردنیزولون تجویز شد از یکماه و نیم قبل از اقدام.
غیر از اینا متفورمین و فولیک 5 هم میخورم و الان امید به خدا ماه اول اقدامم با یه عالمه امیـــــــــــــــــد و انرژی.
مهرناز جون کسایی که سقط مکرر دارن براشون دُز بالاتر تجویز میشه یعنی 5 میلی. چون احتمال میدن علت سقط کمبود فولیک اسید باشه که باعث ناهنجاری جنین و در نهایت سقط میشه. البته همون 1 میلی معمولا کافیه چون ثابت شده مقدار لازم برای زن باردار 400 میکروگرم در روز هست. ولی خب وقتی کسی سقط مکرر داره این ریسک رو هم به صفر میرسونن. منم الان 5 میلی میخورم.
نیکا جون منم هفته بعد می خوام برم ازمایش پرولاکیتن و هورمون و تیروئید .
2706