2737
2734
عنوان

دوست پسرم و خواستگارم

338 بازدید | 35 پست

خواستگارم به شدت وضع مالي خوب داره هم سنمه ولي باباش از بچگيش فوت كرده خودش شغل خوب داره به مغازه هايي ك از باباش ارث برده ميرسه دامداري دارن و... به لحاظ خونه مشكلي نداره حتي ميگه جهازم خواستي نگير.

دوست پسرم اينا هم وضع ماليشون خيلي خوبه ولي ميگه تا ٤ سال نميتونم باهات ازدواج كنم، و يه مشكل ديگه كه داره دائمن با دايي خاله هاش باهمن و ميگه براي ازدواجم نظر اونا هم مهمه(قطعا با اون وضع مالي منو نميپسندن) شغل خوبي هم خواهد داشت(رشته ي خوبي داره) 

ميدونم عقل سليم ميگه اوليو انتخاب كنم ولي عاشقانه دوست دارم دوست پسرمو... ميترسم ازدواج كنم فراموشش نكنم. و اينكه خواستگارم قدش كوتاهه(هم قديم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

تا وقتی تکلیف تونو با خودتون و احساسات تون مشخص نکردید  ، هیچ تصمیمی نگیرید 

ولی خواهرانه بگم 

فقط عشق و علاقه  برای ازدواج کفایت نمیکنه 

خیلی چیزها  مهم ن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

دوستم هفت سال با پسري حرف زد كه ميگفت بالافاصله بعد تمومًشدن درسم عقد ميكنيم عاشقش هم بودن تمام خواستگاراشو رد كرد الانم پسره خيلي شيك ولش كرد رفت 

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

خودت باید انتخاب کنی ولی پای دوس پسرت بمونی ممکنه ازدواج نکنی چون میگی خاله هاش و دایی هاش پسندت نمیکنن بعدشم کلا مردی که برای ازدواج از فک و فامیل نظر میخاد به درد نمیخوره 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2706