2737
2734

بله من كلا فقط يبار براش ساعت خربدم همين

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره به نوع رابطه. اگر دوستیه باید هرکسی برای خودش خرج کنه.

اگر ازدواجه باید حساباشون مشترک باشه

زندگی ای که در آن امید و دوستی و عشق و گل و شعر و موسیقی هست نمی‌تواند پوچ باشد😌♥️🌿 /من یک عاشق کتابِ چند زبانه ی حیوان دوستِ گیاهخوارِ عاشق هستم و البته خوشبخت
2731
2738

اره وظیفه پسر 

به نظرم خیلی مسخرس پسر وایسه کنار خانوما دست ت کیف کنن 

به نظرم خانمایی که اینکارو میکنن ظرافت واقعی زنانه ندارن 

باید یه جوری باشی پسر از خداش براش برات خرج کنه 

البنه منظورم همین بیرون رفتنه

خانمم حالا اگه صمیمی شدن تو کادو گرفتنو یا مثلا براش کارای فانتزی کنه مثل اشپزی دسر درست کردن یا ابمیوه مورد علاقشو درست کنه براش ببره بعد تمریناش اگه پسرِ باشگاهیه

مثلا این مدلی باشه تو رابطه نه که از پولش مایه بذاره

اگه دوست داشتید برای خوشبختی و ازدواج عالیم با یه آدم عالی دعا کنید برام🌸💕
و اینکه یه پسر انتظار داشته باشه دختره هم مثه خودش خرج کنه میتونه دلیل باشه که اون پسره خسیس هستش؟

نه عزیزم دختر هم باید یه مقدار خرج کنه اون پسر چه گناهی کرده مگه ؟

جون مادراتووووون لایک نکنید

وقتی ک خانوما تواین جامعه دنبال تساوی حقوق زن و مرد هستند بنطرم تو رابطه پس باید دوطرب خرج کنن.من ازدواج کردم اگ ۵بار شوهرم خرج کنه یبارم من خرج میکنم.بنطرم خسیس بودن مرد نمیرسونه.من اینجوری راصیم.شماهم بستگی به طرف مقابلت و طرز فکر جفتتون داره

2706