2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من ازمایشگاه داورپناه رفت کارش دقیق هست

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2728

ارمین . آرژانتین. چهر

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

من قبلا مریض خانم دکتر تهرانی نژاد بودم🥰

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...

بیمارستانایی که ای وی اف انجام میدن کارشون خوبه..

ازمایشگاهای معتبر مثل نور توی بلوار کشاورز یا مسعود توی میرداماد

دولتی هم بیمارستان میلاد خوبه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من قبلا مریض خانم دکتر تهرانی نژاد بودم🥰

من‌ وقت‌گرفتم‌ برم‌ پیشش‌ بعد‌ پشیمون‌ شدم‌. میخام‌ برم‌ پیش‌آقای‌دکتر‌درخشان‌ بیمارستان‌مهر .

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍
من‌ وقت‌گرفتم‌ برم‌ پیشش‌ بعد‌ پشیمون‌ شدم‌. میخام‌ برم‌ پیش‌آقای‌دکتر‌درخشان‌ بیمارستان‌مهر .

چرا پشیمون شدین 

من قبلا میرفتم بی نهایت شلوغ بود 

چرا پشیمون شدین  من قبلا میرفتم بی نهایت شلوغ بود

بخاطر‌ شلوغی‌نرفتم‌. اهمیت‌نمیدن‌. 

یه‌ دختر‌ ناز‌ دارم‌ دعا‌ کنید‌ خدا‌ی‌ مهربونم‌ یه‌ پسر‌ سالم‌‌  هم‌  به‌من‌ هدیه‌‌کنه‌.😍