2733
2739
عنوان

هفته پانزدهم بارداری و ....

2395 بازدید | 10 پست

دوستان لطفا اگر کسی تجربه ای داره خیلی لطف میکنه در اختیارمورد بزاره

من در هفته پانزدهم بارداری هستم ..اما هیچ وزنی تاکنون اضافه نکردم ..شرایط روحی و عاطفی بسیار بدی داشتم از اول بارداری تا الان.  از دعوای خانوادگی تا درخواست طلاق..تا کتک خوردنم...متاسفانه برای من این روز برام  بد بود...تو غربالگری اول عدد  NT:2.23 بود و ریسک    آزمایش خون 1 به 780 بود برام. دکترم آزمایش سلام فری نوشت با توجه به گران بودنش انجامش دادم..هنوز جوابش نیومده...

الان میخوام بدونم..با توجه به شرایطم و اینکه چرا اصلا اصلا وزن اضافه نکردم ..این میتونه طبیعی باشه؟شکم هم زیاد ندارم .  نگرانم

..

یه جوری از نوک کوه های بلند حرف میزنی ، که آدم دوست داره پرواز کنه..... 

سلام عزيزم منم هفته پانزده هستم اما من همش از اولش مسافرت پيش مادرم اينا بودم و حسابي خوردم و وزن اضاف كردم به اندازه ٢ كيلو يا ٣ كيلو اما نگران نباش بخصوص اگر بچه اولت هست عزيزم بعد از زايمانت انشالا به حرفم ميرسي پشيمون ميشي از اينكه چرا خودتو اينقدر درگير كردي گور باباي همه خودتو اون بچه رو عشقه والااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزيزم منم هفته پانزده هستم اما من همش از اولش مسافرت پيش مادرم اينا بودم و حسابي خوردم و وزن اض ...

میخوام روحیه ام خوب باشه ولی چطور 

2731

نگران نباش تا سه ماهه ی دوم طبیعیه وزن اضافه نکنی اما تا زایمان باید ۱۱الی۱۶کیلو وزن اضافه کنی سعی کن غذا خوب بخوری و استرس نداشته باشی

در ۹۹٫۹٫۹اتفاق خوبی خواهد افتاد انشالله 
میخوام روحیه ام خوب باشه ولی چطور 

اين طبيعيه كه بهم ريختي برو پياه روي سرتو با چيزهاي خوبي كه دوست داري گرم كن روحيه اتو ببر بالا كه افسردگي زير گوشته بارداري خيلي سختتتتتته اين بچه دوم من هست 

راستي جوسيتش رو ميدوني چيه؟

اين طبيعيه كه بهم ريختي برو پياه روي سرتو با چيزهاي خوبي كه دوست داري گرم كن روحيه اتو ببر بالا كه ا ...

احتمتاسفانه داده پسر باشه در سونو nt

2738