2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای بگو خوردم با صورت زمین آرایش باید حرفه ای باشی تا ماست مالی شه 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2456
خیییلی زیاده نمیشه

به به انقدر دوس داشتم داداش داشته باشم روم غیرتی باشه ازحرص اون بالباس بد برم ییرون بیاد کتکم بزنه نمیدونم چراداداش بزرگ خیلی دوس دارم اخه تک فرزندم براهمین

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
خیییلی زیاده نمیشه

راهی نداره اگه با آرایش بازم معلومه بگو خورده به جایی

چرا حالا اینجوری زده تو رو 

چی بگم داداشتم هست ناراحت میشی

#زن ناموس نیست    در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا، سرها بریده بینی، بی‌جرم و بی‌جنایت.
2714
نه ندیدن خونه خواهرشوهرمن فعلا

چی میخوای بهشون بگی؟؟ بگو پام گیر کرد ب چارچوب در خوردم ب میز ناهار خوری یا کابینتی چیزی

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

کمپرس یخ بزار بهترمیشه بعدم باتخم مرغ کامل جای کبودتو مالش بده

درنهایت بگو خوردم به در یادیوار

ازخودتم دفاع کن نزارررررررر برادر ازخدابی خبرت دستش بلندبشه روت.

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم.......
چی میخوای بهشون بگی؟؟ بگو پام گیر کرد ب چارچوب در خوردم ب میز ناهار خوری یا کابینتی چیزی

وااای نمیخوام ببینن قبلنم زده بود اونوقت میگن چقد دستوپاچلفتیه

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
وااای نمیخوام ببینن قبلنم زده بود اونوقت میگن چقد دستوپاچلفتیه

داداشت مریضه؟؟مامانت چیزی نمیگه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
کمپرس یخ بزار بهترمیشه بعدم باتخم مرغ کامل جای کبودتو مالش بده درنهایت بگو خوردم به در یادیوار ازخ ...

همون مثلا خواستم از خودم دفاع کنم 😭😭

♥️Hayatimin ilk ve Tek Aşki♥️E
2706