2726
عنوان

بچه ها کی بتاش0.5 بوده ولی باردار بوده

| مشاهده متن کامل بحث + 108 بازدید | 19 پست

نینا جان اگه باراار بودی خبرم کن

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام استارتر عزیز ایشالا باردار باشید و هرچی خدا براتون بخاد همون بشه

اما منم اینارو تجربه کردم ببچک های هاله دار حتی یدونه ب ب چک دوخط پرنگ اما میرفتم آز و منفی بود و با یکی دوروز عقب تر پریود میشدم

موعدم 24 بوده ولی دیروز صبح ب ب چک زدم هاله انداخت اما سر ظهر پریود شدم

نمیدونم چرا اینطوری میشه 

میگن بارداری شیمیایی ولی من میگم ب ب چک ها دیگه خوب نیستن و تقلبی شدن 

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   
سلام استارتر عزیز ایشالا باردار باشید و هرچی خدا براتون بخاد همون بشه اما منم اینارو تجربه کردم ببچ ...

بازم زدم سریع هاله افتاد 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2728
سلام استارتر عزیز ایشالا باردار باشید و هرچی خدا براتون بخاد همون بشه اما منم اینارو تجربه کردم ببچ ...

من الان ۲۳ روز پری نشدم بیبی چکا با هاله خیلی محون...که در طول این ۴ سال تا حالا اینجوری نمیشدن

ولی ۱۲ روز پیش رفتم آز ۲ بود بتام

من باز شدم کله قرمز چون هدفمو تغییر دادم،هم میخوام پله های ترقی رو از اول شروع کنم به بالا اومدن😁😎♡هر روزی که تسلیم نمیشی یه روز زودتر به هدفت نزدیک میشی💪🏻♡وزن فعلا ۹۵🥴هدف اول۹۰...............هدف آخر ۶۸😶👩🏿‍☻