2726

دست خودم نیس امید دارم ب اینکه باردارم .بی بی چکم همون لحظه هاله انداخته اخه مگه میشه بی دلیل دوخط بیوفته..دارو هم مصرف نکردم..

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم بتای ۰/۵ داشتتم ولی باردار نبودم متاسفانه ب ب چک ها هم بعضی وقتا که ادرار زیاد بیوفته توشون هاله ش مشخص میشه بدونه علت بارداری😔 من حتی یکبار بی بی چکم کاملا مثبت بود اما باز آزمایشم منفی شد البته ازون بی بی نواری ها بود که کلا همیشه مثبت میشن

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
برامن ديروز ./٥بود بردم دكتر گفت منفي

میدونم ک منفیه ولی یه چیزی ته دلم میگه اشتبا شده زود رفتیی

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
عزیزم عقبم انداختی؟گاهی کیست باعث میشه بیبی منفی بشه

اونماه ۱۸شدم سیکلم مرتب نیس کیست ندارم

چه طور بی بی چک الکی مثبت میشه فقط یکی چک کردین؟ یعنی با یک دونه؟

ن دوتا سریع هاله افتاد

2706