2733
2734

موفقیت نامحدود

روز دهم

قسمت اول

دراین فصل قراره تمرین ها رو انجام بدیم. خیلیا هستن که میگن وای تو چه قدر انرژی داری ما تنبلیم. من (آنتونی)بهشون میگم تنبل نیستین فقط هدفتون کوچیکه. باید هدفهایی انتخاب کنید که شمارو به حرکت وا دارد. تصور کنین که با انجام این تمرین هاآینده خودتونا رقم میزنین.کلماتی که مینویسین همشون تحقق پیدا میکنن، همین الان جای که الان هستین رو تصورکنین اینا همشون چیزای بوده که در گذشته میخواستین.. شاید بعضی چیزایی که تو لیستمون قرار میدیم  غیر واقعی به نظر برسه اما معتقدم که اگه واقعا بهش معتقد باشین، یه تصویر واضح و واقعی ازش بسازین. مغز گول میخوره و می پذیره که این واقعا اتفاق افتاده و براتون همونو به وجود میاره.

دفترچه موفقیت رو بردارین. سه مرحله اهدافتون رو تعیین کنید.

یک اهداف شخصی، انچه برای رسیدن به خوشیه 2 اهدافی که مایلید اونا رو تو زندگی داشته باشین حالا چه مادی چه غیر مادی. 3 اهداف اقتصادی.

نیاین بگین پول مهم نیست پول خیلی مهمه. 

خب حالا تصور کنین که میتونید آیندتون رو خلق کنین، شروع کنید به نوشتن. بهترین حالتی که برا  اینده میخواین رو بنویسید خودتونو محدود نکنین.  مطمئن باشین که میتونین به همه اونا برسین.

این سوالا میتونن کمکتون کنن

1میخواهید چه کسی شوید 2 میخواین که توانایی و مهارتی کسب کنید؟ 3 میخواین چه احساسی نسبت به خودتون داشته باشین؟ 3دوست دارین چه کتابای رو بخونید؟ به کجا سفر کنین؟ چه زبانی رو یاد بگیرین؟ چه کسی با شما دوست بشه؟ دوست دارین کتابی رو بنویسین؟ مایلید به یه کشور خارجی برید؟….

حالا ازتون میخوام که مهم ترین هارو انتخاب کنید و کنارشون زمانی رو که میخواین بدستش بیارید رو بنویسید. مثلا یه هدفی رو میخواین در عرض یه سال بدست بیارین کنارش عدد یک رو بذارین… یا پس از سه سال کنارش سه رو بزنید.

یادتون باشه اهداف چیزی نیستند جز رویاهای بی پایان اما بعضیا زود بدست میان و بعضیا به زمان نیاز دارن.

ادامه دارد….

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
عزیزم شماقانون جذب کارمیکنید؟

بله. از سال هشتادو هشت تقریبا

تا الان.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم حدود دوهفتس دارم کارمیکنم گلم هدفم عشقمه.  دعاکنیدبهش برسم

انشالله. اگه از نظر مالی مشکلی ندارین عضو کانال خانم اسبقی بشید خیلیا ازش نتیجه گرفتن.

من تو زمینه ثروت وسابلیمینال از کانالش استفاده کردم واقعا جواب گرفتم.

اما دوره وکلاساشو ثبت نام نکردم. خیلیا بودن نتیجه گرفتن.

منم ازدواجم از طریق جذب بود.

اما شخص مورد نظری تو ذهنم نبود.

فقط چیزایی که دوست داشتم همسرم داشته باشه رو نوشتم.

انشالله. اگه از نظر مالی مشکلی ندارین عضو کانال خانم اسبقی بشید خیلیا ازش نتیجه گرفتن. من تو زمینه ...

کانالشونو میگی هزینه داره دوره هاشون ینی تو کانال مطالب مفید نمیزارن ؟؟

کانالشونو میگی هزینه داره دوره هاشون ینی تو کانال مطالب مفید نمیزارن ؟؟

مطالب رایگان خیلی داره. خیلی کانال خوبیه.

2738
ادرس کانالش یا لینکو بدین ممنون

@GHANOUNEJAAZB