2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اره مامانم اونجوریه شبا یه انگشتر نقره پاش میکنه راحتتر میخوابه

دلم به تو قرص است معبود مهربان من ❤تو رو خدا برای حاجتم یه صلوات بفرستین خدا کنه به هرچی میخواین برسین

خواهرم داره کاری نمیکنه ولی من شبا فحشش میدم اثر داشته دگ تکون نمده جدیدا بگو یکی بیاد فحشت بده خوب میشی  جدی میگما نگید مسخره میکنه   

:/ ی چیزایی براتون مهمه ک اصن فکرشم نمیتونم بکنم چطور، عوضش ی چیزایی برام مهمه که فکرشم نمیتونید بکنید چطور  

همینجوری خودش خوب شد من دبیرستان و دانشجویی داشتم. درسم تموم شد اونم رفع شد. البته الان ک گفتی یادش افتادم دیدم مربوط ب اون دوره ها میشده کلا فراموشش کرده بودم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

من احساس میکنم دارم چون شبا اصلا پای چپم اروم نمیگیره الانم که دارم تایپ میکنم بهش فک میکنم از ناحیه پا یه حالتی بهم دس میده عصبی میشم

من از سال ۱۲۰۰ اینجام هیشکی هم کاربریمو نترکونده خودم یه مدت بهتون افتخار نمیدادم خیلی اصرار کردین دوباره برگشتم😒
خیلی     بعضی موقعا میخوام پامو قطع کنم تموم شه فقط:|

آخی عزیزم

انشاالله خوب شی عشقم💋

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه

من خودم گاهی اینجوری میشم ولی بیچاره شوهرم خیلی کلی آزمایش واینا داده ..فقط پاهاشو میکوبه جای سفت کنار تخت یا میره پاهاشو میزاره آب سرد کلافه میشه....ما که هنوز درمانی پیدا نکردیم

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706