2726
عنوان

خانمایه قری بیان لطفا

275 بازدید | 40 پست

خییییلی اعتماد بنفسم پایینه چیکار کنم چطوری به خودم برسم😩😩😩

پوستم خیلی کدر شده قبلا خیلی روشن بود 😖

ناخنم میخوام بکارم به زودی 😐

ابروهامم موندک سر دوراهی ک هاشور کنم یا نه اخه اکثرا اینجا دنبال پاک کردنشون بودن🤔

لباسم نمیتونم زیاد تیپ بزنم شوهرم اصلا نمیزاره مانتو هایی ک از نظر خودم شیکن بپوشم مخصوصا اگه جلو باز باشه😐😐😐😐

اضافه وزن دارم ک دارم میرم باشگاه😕

دندونام مرتب نیست زیاد ارتودنسیم خیییلی الان خرجش زیاده شوهرم میگه تا بعد گرفتن عروسی هیچییی خرج نمیکنم😢

موهای زاعدم زیادددد دارم ک هورمونیه نمیدونم لیزر جواب میده یا نه ازاین ماه میخوام برم خدا کنه جواب بده😭

شماها دیگه چیکارا میکنید 

توروخدا یکم منو راهنمایی کنید خیلی دلم میخواد خوش تیپ باشمو به خودم برسم خداقل واسه دل خودم😔😻

تقصیر خودته در دیزیو باز گذاشتی😒😒وگرنه گربه ذاتش بی حیاس😏😏

همه این کارایی که تو فکرته رو زودتر انجام بده خب مخصوصا دندون خیلی مهمه

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه این کارایی که تو فکرته رو زودتر انجام بده خب مخصوصا دندون خیلی مهمه

خیییلی گرون شده نزدیک13میلیون اینا خیییلی زیاده😢😢😢

2728
منم لیزر رو نمیدونمم خوبه میگن باید هر 6ماه یه باز باز بری

دقیقا منم شنیدم واسه همین دو دل شدم این همه پول بدم باز در بیان زوره خدایی

لیزر رو هم من میرم هوبه جواب میگیری مخصوصا موهای زاید زیر چونته؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

حالا چه ربطی ب خانم های قری داشت😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
خیییلی گرون شده نزدیک13میلیون اینا خیییلی زیاده😢😢😢

همشو که نمیخاد اولش بدی 

اره اینجوری که اپلاسیون میکنم

من چهار ساله هرماه میرفتم اپیلاسیون اصلاااا کم نشدن جاشون خون میزنه بیرون خییییلی دردناک شده واسم

2706