2737
2734
عنوان

بیمارستان آریا اهواز

1491 بازدید | 11 پست

مامانایی که آریا سزارین کردین بیاین بگین  چطور بود راضی بودین؟ و اینکه باید از روز قبلش پرونده تشکیل بدیم یا همون روز سزارین  ؟ و اینکه هزینه اتاق خصوصیش و پمپ ضد درد و اینا چقد میشه؟؟؟؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید😍

میشه دعا کنید برام " حاجت " بگیرم😭😞

در مورد هزینه ها خودت برو ازشون بپرس. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام من اونجا سزارین شدم 

هرسوالی داری  بپرس

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
مرسی راهنماییت🙄

😂نمیدونم چرا خنده ام گرفت

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
سلام من اونجا سزارین شدم  هرسوالی داری  بپرس

مرسی عزیزم 🌹 دکترم گفته یا آریا یا آپادانا سزارینم میکنه آرایا خیلی به خونم نزدیکه دوست دارم برم اونجا  ولی شنیدم میگن آریا پرستاراش خیلی بداخلاقن و اصلا خوب رسیدگی نمیکنن شما اونجا بودی چطور بود راضی بودی؟؟؟

مرسی عزیزم 🌹 دکترم گفته یا آریا یا آپادانا سزارینم میکنه آرایا خیلی به خونم نزدیکه دوست دارم برم او ...

من خودم دوست داشتم آپادانا عمل بشم ؛ چون شنیده بودم خیلی خوش اخلاق و مسوولیت پذیرن ولی بخاطر  شرایط زایمانم و اینکه احتیاج به شیشه داشته باشه  دخترم ؛ گفتن یا آریا یا امام چون فقط این دوتا تو اهواز شیشه  دارن . 

من خیلی خیلی راضی ام ‌ 

خیلی رسیدگی میکردن ؛  تقریبا هر ۱۵ دقیقه یک پرستار بهم سرمیزد از اتاق عمل و عملم نگم که دکتر و کادر بیحسی و  عواملشون خیلی خیلی مهربون بودن و باهام حرف میزدن .در طول عمل  

کلا عملم با اتاق خصوصی و پمپ درد ۴میلیون  و ۳۰۰ شد

اتاق خصوصی ۴۰۰ 

و پمپ درد ۷۰ ؛ البته سال۹۶

و اینم بگم من دوقلو  داشتم . 

کلا بگم خیلی راضی  ام . 

ولی تو بخش زایمان طبیعی که بستری شدم دروغ چرا ؛ یکم بداخلاق بودن پرستارا با زائوها 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
مرسی عزیزم 🌹 دکترم گفته یا آریا یا آپادانا سزارینم میکنه آرایا خیلی به خونم نزدیکه دوست دارم برم او ...

واسه همراه  که مامانم بود ۵۰ بردن  الان نمیدونم  چقد شده

خیلی هم بیمارستانش و اتاقاش تمیزن . 

راستی شما چطور بهتون اجازه سزارین  دادن؟ دکترتون کی هست؟

من خودم دوست داشتم آپادانا عمل بشم ؛ چون شنیده بودم خیلی خوش اخلاق و مسوولیت پذیرن ولی بخاطر  ش ...

ممنون از پاسخت مهتایی جان❤❤

واسه همراه  که مامانم بود ۵۰ بردن  الان نمیدونم  چقد شده خیلی هم بیمارستانش و اتاقاش ...

من بچه دوممه بچه اولم بخاطر نیاز به دستگاه و پر بودن بیمارستان آریا بیمارستان مهر اورژانسی سزارین شدم سال ۹۶ و بجز اتاق عملش که خوب بود هم ان آی سی یو  همه بخشی که که توش بستری بودم بشدت بداخلاق بودن و اذیتم کردن  برا همین خیلی استرس دارم  دکترم ذاکر حسینیه.

من بچه دوممه بچه اولم بخاطر نیاز به دستگاه و پر بودن بیمارستان آریا بیمارستان مهر اورژانسی سزارین شد ...

چه تصادفی 

دکتر من هم ذاکر حسینیه 😀