2733
2739

ﻛسي تجربش رو داشته؟نتيجه گرفتيد؟ ميشه دكتر طب سنتي و سوزني خوب توي شيراز اگه ميشناسيد بهم معرفي كنيد؟ 

خسته شدم از داروهاي شيميايي

پريودام بهم ريخته بود گفتن يكم تنبلي داري قرص ميخورم،الان ديگه بدنم به قرص عادت كرده نميتونم قطع كنم،قطع كنم پريود نميشم يا بهم ريخته ميشه🤦🏻‍♀️

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸
چن ماه قرص خوردی مگه؟

٦ماه

كاش زندگى از آخر به اول بود..پير به دنيا مى آمديم..آنگاه در رخ داد يك عشق جوان مى شديم..سپس كودكى معصوم مى شديم و در، نيمه شبى با نوازش هاى مادر آرام مى ميمرديم..🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم با اینایی ک میگم خوب شدم

هر شب روغن سیاهدونه روی تخمدان بمالید و یکروز درمیان بادکش رحم انجام بدید موقع اذان صبح عرق رازیانه بخورید روزی سه چهارتا سیب بخورید زرده تخم مرغ محلی تزیق کنید به خودتون عرق بومادران بخورید

2731
ببخشید چه قرصی؟منم ب خاطر تنبلی خفیف دوماه باید سیپترون بخورم انداختیم تو فکر نکنه بدتر شم

منم همين سيپروترون رو ميخورم عزيزم 

به منم گفتن تنبلي خفيف داري.

من خودم با اینایی ک میگم خوب شدم هر شب روغن سیاهدونه روی تخمدان بمالید و یکروز درمیان بادکش رحم انج ...

خيلي ممنونم ازتون🙏🏻🌹

2738
ببخشید چه قرصی؟منم ب خاطر تنبلی خفیف دوماه باید سیپترون بخورم انداختیم تو فکر نکنه بدتر شم

من خودم با اینایی ک میگم خوب شدم

هر شب روغن سیاهدونه روی تخمدان بمالید و یکروز درمیان بادکش رحم انجام بدید موقع اذان صبح عرق رازیانه بخورید روزی سه چهارتا سیب بخورید زرده تخم مرغ محلی تزیق کنید به خودتون عرق بومادران بخورید

من pcoرو درمان کردم با این روش سنتی یکسال تمام قرص خوردا بودم هر روزم بدتر از دیروز بود

عزيزم شما بعد يك سال ديگه بادكش و رازيانه و.. قطع كرديد؟

اها پس فقط همین ماه تموم شد دیگ نخورم اولین دورمه اخ

من دو ماه پريودام بهم ريخت رفتم دكتر گفت تنبلي خفيف داري،دو ماه خوردم،ماه بعد كه قطع كردم پريود نشدم سر تاريخ  دكترم گفت طبيعيه بخاطر سيپروترون هست، باز مجبور شدم بخورم و ديگه بدنم عادت كرد نخورم دير پريود ميشم و بهم ريخته.. 

تصورم اين بود كه هر وقت پريودم بهم ريخت سيپروترون ميخورم و تنظيم ميشه و مستمر نميخورم،نميذونستم سيستم بدن عادت ميكنه🤦🏻‍♀️

2706