2726
عنوان

دوستای شمالی بیاین

841 بازدید | 35 پست

بچه هامادوروزه اومدیم بابلسر ..ولی ساحلش خیلی کثیفه منظورم آبشه..هم اینکه سوئیت گرفتیم ولی آب لوله کشی هم فوق العاده زرد و کثیفه حتی براشستشو هم رغبت نمیکنیم استفاده کنیم ..میخوایم بریم یه جای دیگه کجارو پیشنهادمیدین که ساحلش تمیزتر باشه ..قسمت مخصوص بانوان هم داشته باشه براشنا؟ ..هم اینکه این قضیه آب لوله کشی همه ی ویلاها همینطوریه آبش یا نه ؟ جایی هست که تمیزباشه و قابل خوردن؟

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔

چابکسر خیلی تر وتمیزه کنار ساحل ماشینم میشه برد

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از نظر اب محمود اباد خوبه هم دریا هم اشامیدنی!ولی نمیدونم مخصوص بانوان داره یا نه!

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2728
چابکسر خیلی تر وتمیزه کنار ساحل ماشینم میشه برد

جدی؟ ویلاهم داره؟رامسر چطوره یا محمود آباد و فریدون کنار

یه سکوتی هست ، مال بعد ازشنیدن یه سری حرفایی که نباید می شنیدی!ببین حسه عجیبیه!!بیرونش سکوته ولی ازدرونت هی صدا شکستن میاد!وتوراهی جز لبخند زدن نداری...😔😔
چرا آبش کثیفه آب باباسر که هیچوقت کثیف نیست نکنه رفتی فریدونکنار؟چون اونجا متاسفانه همش آب زرده

نمیدونم والا ..آب لوله کشی که زرد و بدبوئه ..آب دریاهم که پر آشغال 

از نظر اب محمود اباد خوبه هم دریا هم اشامیدنی!ولی نمیدونم مخصوص بانوان داره یا نه!

واقعا ؟ یعنی اب لوله کشیش قابل خوردن هست؟ 

اینارونمیدونم شمالی نیستم.رامسر وچالوسم ساحل سیترا خوبه .

عزیزم اینکه من زود ازدواج کردم دلیل بر این نیست که تو بهم توهین کنی و بگی امل و بدبخت و بیچاره ام ..من بعد از ازدواجمم پیشرفت کردم میتونی این رو تو گرفتن لیسانس قرانیم و یک سال جهشی خوندن و تحصیل در رشته روانشناسی من ببینی .پس خواهش میکنم نه دلمو بشکن نه توهین کن دوست عزیز.تاپیک قانون جذب ب
آخه بابلسر همیشه تمیزه من مطمعنم دارم زندگی میکنم  جا برای بانوان هم داره

نمیدونم بخدا حالا ساحل رو شاید چون شلوغ شده کثیفه ولی آب لوله کشی رو نمیدونم چطورتحمل کنیم یه غذابخوام درست کنم دیوونه میشم

فریدونکنار که آبش در همه شرایط زرده

رامسر خوبه هتلاش گرونه و خیلی شلوغ

محمود آبادم خوبه پلی دریاش امن نیست اون قسمتها معمولا گودتره

🧚‍♀️
واقعا ؟ یعنی اب لوله کشیش قابل خوردن هست؟ 

اره.رامسر ساحلش حشره ریز داره ب پات میچسبه البته اونموقع ک من رفتم اینجوری بود الانو نمیدونم

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
کدوم خیابون هستین؟

پارکینگ اولیم 

فریدونکنار که آبش در همه شرایط زرده رامسر خوبه هتلاش گرونه و خیلی شلوغ محمود آبادم خوبه پلی دریاش ...

ای بابا هرجا یه جوری مشکل داره که ..محمود آباد چطوریه ویلاهاش؟ ازنظرگودی یعنی خیلی گوده؟

2706