2726

بجای اینکه فکر ساختن زندکیمون باشه همش فکر خوش گذرونیه.هیچی عین خیالش نیست.دلم میخاد همش کار کنه زندگیمون بسازه ما تازه نامزدیم هیچی نداره.شوهرای ملت همه کار میکنن تا ب رفاه برسن بعد این خستم کرده اخلاق خوبم خیلی داره ولی.....میشه کمک کنین

در تاریخ1399/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد🥰😘🤩

تو تمام عمرم ی کار ب شوهرم سپردم بهش قشنگ ررررررید😡

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چرا خانمی؟؟ 

از بس بی عرضست 

الان خونشو بریزم حلاله حلاله

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

شوهرمنم همینجوریه ولی خیلی ادعا داره هی وعده وعید میده یکساله ازدواج کردیم هیچی نداشت الانم بدتر.بعد میندازه گردن من میگ تقصیر توعه.بچه ام نداریم الانم سرحقوقش دعوامون شد هی میگ نمیدن.پررو تازه میگ الان روزای خوشته

من امروز خودم رفتم کولر ماشینمو دادم سرویس کردن..... هزار روزه بهش میگم بابا ظهر ها که از سر کار میا ...

زرنگن خودشونو ب خریت میزنن زندگیشونو راحتتر کن 

2706